„Prawo Agaty”

  „Prawo Agaty”

  Aktor teatralny, filmowy i serialowy zmarł w wieku 81 lat.

  Agnieszka Dygant i Katarzyna Zawadzka poznały się na planie serialu "Prawo Agaty". Teraz ponownie ich drogi się skrzyżowały, a relację z tego spotkania zamieściły w mediach społecznościowych. Nie zabrakło wspomnień i odniesień do produkcji TVN.

  Jan Pęczek zmarł po długiej chorobie 27 lipca. O śmierci aktora poinformował Maciej Englert, dyrektor Teatru Współczesnego w Warszawie. - Można było na nim polegać i jednocześnie ufać, zarówno jako człowiekowi jak i artyście - napisał reżyser.

  Zmarł Andrzej Szczytko. Aktor i reżyser był znany widzom z wielu popularnych seriali, m.in. "Na Wspólnej" i "Prawo Agaty". Odszedł w wieku 65 lat. Wiadomość o śmierci przekazał syn artysty.

  Maria Skąpska - reżyserka i współautorka "Prawa Agaty", "Na Wspólnej", czy kinowego przeboju "Listy do M.2"- nie żyje. Kobieta przegrała walkę z chorobą. Odeszła w wieku zaledwie 46 lat. We wzruszających słowach pożegnały ją m.in. Małgorzat Kożuchowska oraz Agnieszka Dygant.

  Siódmy sezon serialu "Prawo Agaty" przed nami. Czy związek Marka i Agaty ustabilizuje się w końcu? Kto prawniczce zajdzie za skórę? Czy Dorota, grana przez Darię Widawską, wróci do Warszawy? Z Agnieszką Dygant rozmawiała Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o drugą część filmu Listy do M. Jak potoczą się losy Kariny, czyli postaci granej przez Agnieszkę Dygant? Co aktorka mówiła o współpracy z Piotrem Adamczykiem?

  Na planie siódmego sezonu Prawa Agaty dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant. Niedługo przyjdzie coś, co zaatakuje aktorów. Co to będzie i co się rozrośnie? Agnieszka jest nominowana do Telekamer. Jak ekipa serialu sekunduje aktorce?

  Agnieszka Dygant to niewątpliwe najpopularniejsza prawniczka w Polsce. Także - najbardziej lubiana aktorka. Kinga Rusin w TVN Cafe rozmawiała z Agnieszką. Jakie są jej ulubione potrawy, czego sobie nigdy nie odmawia oraz ile potrafi zjeść?

  Jeszcze kilka miesięcy temu Karolina byłą zwykła studentką Akademii Teatralnej. Przegląd piosenki aktorskiej we Wrocławiu wywrócił jej życie do góry nogami. "Hera, koka, hasz, LSD" - to utwór który wzbudził sporo kontrowersji. Jakie były reakcje na tą piosenkę? Jak zareagowała na internetowy szum wokół niej? I co odpowiadała, kiedy chcieli od niej kupić narkotyki?

  Czego Agnieszce Dygant zazdrości Wojciech Mecwaldowski? Ile Agnieszki jest w serialowej Agacie i czy związek Marka i Agaty będzie ewoluował? Zobaczcie co zdradziła nam aktorka!

  Gdy, za brak talentu, wyrzucono go ze szkoły aktorskiej, pracował m.in. w pogotowiu ratunkowym. Próbował uciec od armii, ale w filmie "Jack Strong" armia upomniała się o niego, wcielił się w rolę największego przeciwnika pułkownika Kuklińskiego - majora Putkę. Czym różni się "granie w filmie" od "udziału w filmie", czy rzeczywiście lepiej gra się tych złych i czy komisarz Majewski pojawi się jeszcze w życiu serialowej Agaty? Gościem Dzień Dobry TVN był Mirosław Baka!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Monika Urlik z piosenką "Nie wie nikt", doskonale Wam znaną z serialu "Prawo Agaty".

  Jej stylem zachwycają się wszystkie Polki. Jaka jest tajemnica stylu Agaty Przybysz? W kawiarence TVN Cafe gościem była Anna Męczyńska – kostiumograf w serialu „Prawo Agaty”, a studio Dzień Dobry TVN odwiedziła sama Agata Przybysz, czyli Agnieszka Dygant. Jakie Anna stosuje tricki, by pani prawnik wyglądała zawsze wystrzałowo? Czym jest "pudełko wstydu" i dlaczego żelki pełnią ważną rolę na planie serialu?

  Na planie serialu "Prawo Agaty" z Małgorzatą Kożuchowską, rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy w nowej serii możemy liczyć na zmianę, dość napiętych, relacji między Agatą i prokurator Okońską, czy w życiu serialowej Marii pojawi się ktoś nowy, a czego Małgorzata Kożuchowska oczekuje od swojego męża?

  Już dziś wieczorem startuje II edycja popularnego programu dla kucharzy-amatorów „MasterChef”. Co czeka nas w II edycji Masterchefa? Czy wciąż nie przekonał się do buraków? W TVN Cafe gościem był Michel Moran.

  Czy ma czas na gotowanie w domu i czy łatwo jest pogodzić ze sobą pracę i życie rodzinne, a także czego możemy się spodziewać w ostatnich odcinkach "Prawa Agaty" powiedziała nam, w kuchni Dzień Dobry TVN, Daria Widawska.

  Każdy kto nie mógł się już doczekać dalszych losów prokurator Marii Okońskiej wreszcie będzie się czuł usatysfakcjonowany. Startuje nowy sezon „Prawa Agaty”. Do obsady dołączy między innymi Ania Derszowska, wcielając się w rolę prokurator Czerskiej. Obie panie dziś na naszych kanapach!

  ... oczywiście w serialu "Prawo Agaty"! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie "Prawa Agaty" w domu Państwa Gawronów, których w serialu grają Tomasz Karolak i Daria Widawska. Ile lat są małżeństwem i ile mają dzieci... w serialu? Dlaczego w ich serialowym domu stoi fortepian, skoro na nim nie grają? Czy nie przeszkadza im, że w kolejnym serialu są małżeństwem? W jaki sposób Tomasz "zabija Darię miłością"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie "Prawa Agaty". Tam spotkała się serialowym partnerem Agnieszki Dygant i samą Agnieszką.

  ... ale tylko w serialu "Prawo Agaty"! Czyli sławna aktorka gra sławną aktorkę podejrzaną o morderstwo. Mowa o niesamowitej Małgorzacie Foremniak, której broni równie niesamowita Agnieszka Dygant.

  Małgorzata Kożuchowska, czy to na planie „Prawa Agaty”, czy na deskach teatru czerpie jednakową satysfakcję z wykonywanej pracy. Teraz jednak przyszedł czas na wakacje. Jak wypoczywa piękna pani prokurator? Dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Dziś ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Prawo Agaty", ale już padł pierwszy klaps na planie serii drugiej. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Dygant. Co aktorka ma wspólnego z Krystyną Czubówną i punk-rockowym zespołem Dekolt?

  W najbliższą niedzielę pożegnamy z bohaterami serialu "Prawo Agaty". Czy na zawsze? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, na planie serialu "Prawo Agaty" wręczyła urodzinowy bukiet kwiatów Agnieszce Dygant. W zanadrzu miała coś jeszcze... Co? Zobaczcie!

  Piękna, silna, zdolna. W życiu idzie jak burza. Tym razem w "Prawie Agaty" gra zdeterminowaną i preferencyjnie ubraną panią prokurator. Dziś, o 21:00 w telewizji TVN, będzie miała miejsce premiera jej postaci. A już teraz aktorkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Razem z Agnieszką Dygant i Darią Widawską założył kancelarię adwokacką. Leszek Lichota to nie tylko zdolny mec. Marek Dębski, ale także bardzo utalentowany aktor. Tym razem to on znalazł się w ogniu pytań na naszym czacie!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant w jej ulubionym miejscu, w którym zwykła pijać poranny sok. Czy ma tremę po powrocie na antenę po blisko trzech latach? Jak czuje się przed niedzielą premierą serialu "Prawo Agaty"? Po co przywiozła z Łowicza trzy siatki skarpet? Czy to prawda, że występowała w grupie punkowej "Dekolt"? - Jak usłyszę dobrego punk rocka serce mi pika. Ja już jestem starym człowiekiem, na żadne imprezy się nie nadaję - mówiła w porannym programie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska miała niepowtarzalną okazję zobaczyć całą ekipę serialu. O czym będzie nowy serial, kim będą jego bohaterowie i za co mogą go pokochać widzowie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej nowego prawniczego serialu TVN "Prawo Agaty". Główna bohaterka, mecenas Agata, jednego dnia traci wszystko i jak mówi Agnieszka Dygant, spada na samo dno. Daria Widawska gra przyjaciółkę głównej bohaterki, a Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać prokuratora. Kim w tym serialu jest Leszek Lichota?