praca modelki

  praca modelki

  Jeszcze do niedawna świat mody kreował obraz idealnej, pozbawionej wszelkich niedoskonałości kobiety. Szczupłe i wysokie modelki o nieskazitelnej skórze sprawiały, że wiele osób starało się dążyć do wyznaczonego przez media kanonu piękna. Obecnie odchodzi się od nierealnych standardów i coraz większą wagę przykłada się do naturalności. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym modelka, Zuzanna Bijoch.

  Kalendarz Pirelli od zawsze słynął z pięknych aktów znanych modelek. Przyszłoroczna edycja różni się tym, że do zdjęć pozują kobiety cenione nie za wygląd, a za osiągnięcia i osobowość. Kto zdecydował, by kalendarz Pirelli 2016 był inny? Autorką zdjęć jest Annie Leibovitz. Kogo zobaczymy w kalendarzu? I w jaki sposób udało się fotografce zdobyć zaufanie modelek? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Trwają castingi i eliminacje do kolejnej edycji program,u "Top model". O co dziewczyny będą walczyć w tym programie? Katarzyna Smolińska i Emila Pietras, uczestniczki pierwszej edycji "Top model" oraz Michał Piróg byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN, a z Renatą Kurczab i Magdalena Roman, uczestniczkami trzeciej i drugiej edycji show, które teraz są w Dubaju, połączyliśmy się za pośrednictwem Skype'a. Jak program odmienił ich życie?

  Agencje modelek i modeli poszukują nie tylko pięknych ludzi, ale również oryginalnych, mających "to coś". Jedna z agencji w Londynie poszła o krok dalej - poszukuje osób charakterystycznych. Na czym polega nowy trend w modelingu? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali właścicielka agencji modelek Lucyna Szymańska oraz Łukasz Stępień.

  Od jakiegoś czasu w świecie mody jest miejsce dla modelek seniorek. Jedną z nich jest 85-letnia brytyjska topmodelka Daphne Selfe. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał ją o jej zdanie na temat operacji plastycznych. Jak czuje się, gdy ludzie pytają ją o wiek? Czy często korzysta ze skype'a? Jakie ma rady dla młodszych kolegów z wybiegów? Co na przestrzeni lat zmieniło się w świecie mody?