poranny program

  poranny program

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dorota i Marcin, to naszym skromnym zdaniem, dwa najpopularniejsze w Polsce imiona. Nie wyobrażamy sobie bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa programu Dzień Dobry TVN. Zawsze wprowadzają w dobry nastrój! I robią to po mistrzowsku. Sami zobaczcie! Uprzedzamy, będzie śmiesznie! :-)

  Czy Kuba Wojewódzki przyjmie wreszcie nasze zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN? Czy to, że Dorota Wellman osobiście zaprosiła go do porannego programu sprawi, że dziennikarz zdecyduje się zasiąść na naszej kanapie? Dlaczego - zdaniem Doroty Wellman - Kuba Wojewódzki zawsze nam odamawiał? Zobaczcie, jaki Dorota postawiła Kubie warunek! I , czy jak twierdzi Kuba Wojewódzki, dzięki jego wizycie wzrośnie nam ogladalność? ;-)

  Pan Janek to fan Dzień Dobry TVN i specjalnie dla nas napisał piosenkę. Piosenka wpada w ucho i spodobała się Marcinowi Prokopowi oraz Annie Kalczyńskiej. Kim jest Pan Janek i czy piosenka na cześć Dzień Dobry TVN stanie się przebojem? Dziękujemy Panie Janku!

  ... bo - jak przekonuje dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer - bierzemy odpowiedzialność za nastrój wielu Polaków. Poznajcie zespół, który przygotowuje program Dzień Dobry TVN... i nasze sekrety :-)

  1 września zapraszamy na pierwszy powakacyjny program Dzień Dobry TVN. I chociaż nie musimy Wam chyba zdradzać, kto go poprowadzi, to i tak to zrobimy! :-) Zapraszamy w poniedziałek, od 8:00, w imieniu Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Cieszycie się?