pogotowie fryzjerskie

  pogotowie fryzjerskie

  Wizyta u fryzjera, choć powinna być relaksująca, często staje się powodem do płaczu. Co zrobić, gdy na głowie wydarzy się tragedia? Jak wybierać specjalistów? O największych wpadkach fryzjerskich, które trzeba było ratować, opowiada fryzjer i szkoleniowiec - Piotr Adaszkiewicz.

  Kolejną uczestniczką cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Monika Makrocka, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby odmienić swój wizerunek. Filip Galas zaproponował Monice nowoczesne cięcie. Czy efekt końcowy spodobał się naszej bohaterce?

  Kolejną bohaterką Pogotowia Fryzjerskiego była Anna Dudek - właścicielka cienkich i delikatnych włosów, która marzyła o tym, by wyglądać bardziej zmysłowo. Jaką metamorfozę zaproponowała jej fryzjerka Dobrawa Piękos-Szymańska?

  Kolejną bohaterką cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Julia Koval, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wydobyć piękno swoich włosów. Julia jest filigranową osobą o bardzo delikatnych włosach. Jak zaznaczył Filip Galas, dzisiejsza metamorfoza będzie dla niego wyzwaniem. W jaki sposób Filip dodał włosom objętości? Czy Julia jest zadowolona z cięcia i nowego koloru włosów? I jakich produktów pielęgnacyjnych powinna używać?

  Dziś Dobrawa Piękos-Szymańska zajęła się włosami młodej mamy. Pani Natalia Gera, jak każda młoda mama, od narodzin dziecka nie może znaleźć czasu by zająć się sobą. W uporządkowaniu fryzury nie pomagają także problemy z tarczycą. Jak sama mówi: "Nie mam na nie pomysłu :(". Postanowiliśmy pomóc. Zobaczcie jak nam wyszło!

  Kolejną osobą, która zgłosiła się do Pogotowia fryzjerskiego była młoda mama Izabela Zielińska. Jej problemem były długie, plączące się włosy. Co zaproponował jej fryzjer Filip Galas? Zmiana była radykalna? Czy metamorfoza przypadła do gustu Izie? Zobaczcie!

  Drugą bohaterką naszego nowego cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Wioletta Idzik, która poddała się metamorfozie Dobrawie Piękos-Szymańskiej. Zobaczcie, efekt końcowy jej przemiany.

  W Dzień Dobry TVN rusza nowy cykl zatytułowany Pogotowie fryzjerskie. W pierwszym odcinku fryzjer stylista Filip Galas zajął się metamorfozą Kasi. Co zrobił z jej ciemnymi, długimi włosami? Czy Kasia była zadowolona ze zmiany? Zobaczcie!