Piotr Polk

  Piotr Polk

  Niektóre gwiazdy mają swoich psychofanów. Czy takowych mają lub mieli Piotr Polk, Aldona Jankowska, Andrzej Nejman, Katarzyna Glinka i Ewa Wencel? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O psikusach, które podczas spektakli płatają sobie aktorzy krążą legendy. Świat "z drugiej strony sceny" przedstawia spektakl "Czego nie widać" w reżyserii Andrzeja Nejmana. Przy okazji premiery sztuki w Teatrze Kwadrat dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Aldonę Jankowską, Piotra Polka i Martę Żmudę Trzebiatowską i Grzegorza Wonsa o to, jakie historie przydarzyły im się podczas grania na scenie. A jakie żarty oni robili kolegom i koleżankom?

  Na ekrany kin weszła nowa polska komedia romantyczna "Kochaj". Fabuła filmu opowiada o kobiecej przyjaźni oraz o wielu odsłonach miłości. Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli aktorzy filmu "Kochaj": Magdalena Lamparska i Piotr Polk.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, podczas oficjalnej gali rozpoczęcia PKO Off Camera, zapytała gwiazdy o to, dlaczego tak chętnie bywają na festiwalach filmowych? Chodzi o możliwość zobaczenia wyjątkowych filmów czy może o bankiety i spotkania towarzyskie? Za co aktorzy cenią kino niezależne? I czym jest dla nich wolność twórcza? Zobaczcie, co powiedział nam Andrzej Seweryn, Sławomir Idziak, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Katarzyna Warnke i Andrzej Saramonowicz.

  Jaką cenę za sukces gwiazdy płacą na co dzień? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spytała o to: Marcina Wyrostka, Dorotę Williams, Piotra Polka, Tomasza Kota, Roberta Kupisza, Grażynę Kulczyk i Janusza Gajosa.

  Dziś wieczorem zobaczymy ostatni odcinek serialu Lekarze. W podziękowaniu dla wiernych fanów Piotr Polk i Jacek Koman nagrali piosenkę! Jej premiera tylko w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie i posłuchajcie! Oczywiście w otoczeniu akcesoriów chirurgicznych! I dziennikarki Dzień Dobry TVN Kingi Burzyńskiej.

  Co zaskoczyło Joannę Przetakiewicz w programie "Project Runway"? Jak jurorka ocenia uczestników programu? Czy jurorzy "Project Runway" spotykają się poza planem? Czy Joanna Przetakiewicz miała czas na stworzenie własnej kolekcji? Z projektantką i jurorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Omena Mensah spotkała się ze Zbigniewem Bródką. Czy dobiegł do mety? Czy to prawda, że niedługo wyjeżdża do USA?

  Lewy czy prawy profil, a może en face? Na wernisażu zdjęć Roberta Wolańskiego, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Oliviera Janiaka, Kubę Wesołowskiego, Antka Królikowskiego, Piotra Polka, Macieja Musiała, Roberta Wolańskiego o to, czy mają swoje sprawdzone sposoby na to, by atrakcyjnie wyjść na zdjęciu. Zobaczcie prawdziwą walkę na miny!

  Katarzyna Bujakiewicz w serialu" Lekarze" gra Sylwię – instrumentariuszkę, koordynatorkę na oddziale transplantologii. Piotr Polk gra Krzysztofa Florczyka - profesora doktora habilitowanego medycyny, chirurga ogólnego z nadspecjalizacją w transplantologii. Lekarze walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także o własne szczęście. Bohaterowie grani przez naszych gości w najbliższych odcinkach stoczą właśnie taką „walkę”....

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła wybadać aktora Piotra Polka, czy 3 lata gry w serialu "Lekarze" spowodowały, że zaczął prowadzić zdrowszy tryb życia. Dziennikarka pojawiła się również na próbie medialnej w teatrze Roma, aby sprawdzić, czy zapowiedzi o tym, że nowy spektakl "Sofia De Magico", w którym występują m.in.: Katarzyna Zielińska i Jolanta Fraszyńska będzie rzeczywiście przepełniony erotyką.

  Czy w 4 serii "Lekarzy" Krzysztof i Elżbieta "skoczą w swój związek na główkę"? Na planie serialu z Danutą Stenką, Piotrem Polkiem i Nicolasem Kusiakiem spotkała się Kinga Burzyńska. Jak czuje się serialowy Janek i co można znaleźć w garderobie Elżbiety Bosak?

  Czy filmy rzeczywiście mogą być traktowane jako swoista psychoterapia? Do jakich filmów najczęściej wracają Beata Tyszkiewicz, Aleksandra Hamkało i Piotr Polk? Czy pomagają im one przebrnąć przez ciężkie życiowe momenty?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na imprezie promującej kalendarz Dżentelmeni spotkała tak weteranów jak i debiutantów tego wyjątkowego przedsięwzięcia: Kubę Wesołowskiego, Piotra Polka, Oliviera Janiaka, Pawła Małaszyńskiego, Michała Musiała, Macieja Zakościelnego, Leszka Lichotę oraz Filipa Bobka. Czy dalej ma łobuzerskie wąsy?

  Kalendarz "Dżentelmeni" zadebiutował w 2006 - zebrano wówczas ponad 220 tysięcy złotych, które przeznaczono na zakup butów dla dzieci z domów dziecka. Obecnie powstaje już 7. edycja tego wydawnictwa. O kulisach powstawania kalendarza Dżentelmeni 2013 opowiedzieli nam Piotr Polk i Marcin Perchuć.

  Na plan pierwszego medycznego serialu udała się reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Tam spotkał się m.in. z Piotrem Polkiem, który w serialu gra prof. Krzysztofa Florczyka oraz Magdaleną Różczką i Pawłem Małaszyńskim. Serial zobaczymy jesienią 2012 w TVN.