Piotr Kedzierski

  Piotr Kedzierski

  Nie trzeba przekraczać nawet progu tego mieszkania, żeby się zorientować, że Piotr "Kędzior" Kędzierski mieszka w niezwykłych warunkach - tak uważa dziennikarz Mateusz Hładki, który odwiedził "Kędziora" w jego mieszkaniu w centrum Warszawy. Jego 70-metrowy apartament znajduje się w dziewiętnastowiecznej kamienicy, w której mieszkali m.in.: Antoni Grabowski, słynny nauczyciel języka esperanto i prezes Polskiego Związku Esperantystów, który na esperanto przełożył np. "Pana Tadeusza", "Halkę" i "Mazepę". Zobaczcie, jak mieszka Piotr Kędzierski i dlaczego Mateusz Hładki był zaskoczony tym, co zobaczył w jego mieszkaniu i czego zazdrości "Kędziorowi".

  Kobiety są wobec siebie bardzo wymagające. W kwestii kobiecych mankamentów postanowiliśmy zapytać o męski punkt widzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: surfera Wojciecha Brzozowskiego, dziennikarza Piotra Kędzierskiego i wokalistę Norbiego. Co najbardziej przeszkadza im w kobiecej urodzie? Czy to, co kobiety uważają za atrakcyjne, podoba się również mężczyznom? Co sądzą o uwielbianych przez kobiety zabiegach medycyny estetycznej?

  Problemów, które mogą nam przeszkadzać podczas miłosnych igraszek jest wiele. Wśród nich jest wlepiony w nas wzrok psa lub kota albo niespodziewana wizyta w sypialni dziecka. Dlaczego zwierzęta wpatrują się w nas, kiedy uprawiamy seks? Co powiedzieć dziecku, kiedy nas nakryje? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: seksuolog Jagoda Bzowy, dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski i stand-upperka Katarzyna Piasecka.

  Swojsko, na sianku, niegrzecznie i erotycznie niebezpiecznie, w towarzystwie lub w sypialnianym zaciszu - filmy z nocy poślubnych podbijają internet. Skąd wzięła się na nie moda? Dlaczego młode pary decydują się na tego typu filmy? Dokąd przesunęliśmy granice intymności? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z producentem filmów weselnych Wacławem Piechem, socjologiem Tomaszem Sobierajskim i dziennikarzem Piotrem Kędzierskim. Co ten ostatni chciałby zobaczyć w filmach z nocy poślubnej? ;)

  Kolejny Wielki Mecz już, 3 września na stadionie Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, aby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Jak do tej ciężkiej acz szlachetnej rywalizacji przygotowują się: Radosław Majdan, Mateusz Gessler, Kuba Wesołowski, Piotr Kędzierski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Jerzy Owsiak, Tomasz Jachimek? Zobaczcie.

  Katarzyna Jaros-Puzio: "Pokój dzienny to jest to pomieszczenie, które żyje w ciągu doby i to ono najczęściej się zmienia". W tym roku IKEA koncentruje się właśnie na tym pomieszczeniu. Jak wygląda ono u nich w domu, opowiedzieli nam: Daria Zawiałow, Barbara Pasek, Piotr Kędzierski, Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Krzysztof Zalewski, Michał Będźmirowski i Jessica Mercedes.

  Zdrowe odżywianie i ćwiczenia z Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowską. Które gwiazdy przykładają dużą wagę do tego jak wyglądają i co robią, aby utrzymać idealną sylwetkę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Klaudią Halejcio, Mateuszem Banasiukiem, Katarzyną Glinką, Piotrem Kędzierskim, Patrykiem Grudowiczem i Karoliną Pisarek.

  Piotrowi Kędzierskiemu udało się drugi raz odpaść z Agenta Gwiazdy. Alan Andersz dokonał tego tylko raz. Jak koledzy z pokoju wspominają wspólną przygodę w Argentynie? Kory z nich chrapie? I kto jest agentem? W Dzień Dobry TVN powiedzieli o przygodzie swojego życia.

  "To był super czas, mi się podobało. Jeżeli dostajecie propozycję z Agenta, to idźcie". O swojej przygodzie w programie Agent-Gwiazdy opowiedział nam Piotr Kędzierski. Czy rzeczywiście "każde zadanie prawie go pokonało" i codziennie dzwonił z raportem do dziadka i mamy? :)

  Kto był wzorowym uczniem i pilnie się uczył, a kto wolał raczej iść na siłownię niż do szkoły? Na wspomnienia ze szkolnych lat namówiliśmy dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Joannę Lazer, Tomasza Oświecińskiego, Sylwię Gliwę i Piotra Kędzierskiego. Jak wy wspominacie lata spędzone w szkolnej ławce? Wracacie pamięcią do tamtych czasów?

  W latach 90. ubiegłego wieku w rytm przebojów Dra Albana "It's my life" i "Sing Hallelujah" bawiono się niemalże w każdej dyskotece. Gabi Drzewiecka miała okazję porozmawiać z piosenkarzem. Artysta powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN, jak został odkryty, co robił przed rozpoczęciem muzycznej kariery i jak sukces wpłynął na jego życie. Załamał się, kiedy jego kariera zaczęła hamować?

  Już niedługo do kin wchodzi film Szkoła uwodzenia Czesława M. Z tej okazji do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Piotra Kędzierskiego, aktora Krzysztofa Maternę i seksuologa Roberta Kowalczyka, aby zapytać, jak uwodzą współcześni mężczyźni. Dowiedzieliśmy się m.in., jak wygląda podryw na obojętność i kota ze Shreka oraz który z naszych gości jest do wzięcia. ;)

  Polacy coraz częściej używają obcobrzmiących słów. Można je usłyszeć w korporacjach, szkołach, czy zobaczyć na szyldach. Dlaczego to robimy? Czy nazwanie bufetowej baristką podnosi jej prestiż? Zapytaliśmy o to pisarkę i dziennikarkę Małgorzatę Halber, językoznawcę prof. Jerzego Bralczyka i dziennikarza Piotra "Kędziora" Kędzierskiego.

  Śpiewać każdy może... dlatego też Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski zachęcali dziś naszych widzów do włączenia się w prowadzony przez nich wakacyjny projekt muzyczny. Na czym on polega i jak można przyłączyć się do zabawy? Zobaczcie!

  Kto uwielbia truskawki, a kto makaron z cukrem i śmietaną? Podczas V Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, jakie były ich ulubione dania w dzieciństwie. Co lubił jeść Krzysztof Skórzyński, a co Odeta Moro? Czy Piotr Kędzierski potrafi gotować? Co podczas pierwszych zawodów gotowała Marta Kuligowska?

  Rusza casting do programu "Kto poślubi mojego syna - gwiazdy". Prowadząca show i dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, rozmawiała z tymi, którzy w programie będą szukać drugiej połówki, czyli z Jackiem "Tede" Granieckim, Piotrem "Kędziorem" Kędzierskim i Wojtkiem "Łozo" Łozowskim. Co ich skłoniło do wzięcia udziału w show? Jakie panowie mają oczekiwania? Czy czują presję ze strony rodziny w związku z tym, że do tej pory są singlami?

  Prezenter radiowy Joe Kohlhofer zrobił swoim słuchaczom wyjątkowy prezent - puścił w audycji 24 razy z rzędu piosenkę "Last Christmas". Czy naszym radiowcom również zdarzyło się zadrwić na antenie? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Krzysztof Jankowski „Jankes” oraz Piotr Kędzierski „Kędzior”. Jak słuchacze zareagowali na piosenkę "Last Christmas", którą Jankes puścił w lipcu? I w jaki sposób Kędzior uczynił z żartu heppeningową tradycję?

  Spóźnienie do pracy zdarza się niemal każdemu. Ale nie każdy potrafi powiedzieć przełożonemu o prawdziwym powodzie swojego późniejszego przyjścia do pracy. Dlaczego tak jest? Co zrobić, żeby się nie spóźniać? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN psychologa Piotra Mosaka i dziennikarza Piotra Kędzierskiego, który często obwinia za swoje spóźnienia własnego psa, a dokładnie gastryczne problemy pupila.

  Panuje opinia, że kobiecie nie wypada przeklinać. Czy tego samego zdania są goście Dzień Dobry TVN: psycholog Małgorzata Ohme, restauratorka Magda Gessler i dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski. Dlaczego mężczyznom uchodzi przeklinanie? Jakiego słowa używa Magda Gessler, kiedy czuje niemoc? Za co wyrzucono ją z kolonii? Czy przeklinanie łagodzi napięcia? Co nasi goście sądzą o wulgaryzmach w mediach? Dlaczego Marcin Prokop został wyproszony z klasy?

  Poloneza czas zacząć... rozpoczyna się bowiem czas studniówek. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, czy łatwo znaleźć partnera/partnerkę na ten wyjątkowy wieczór. Czym powinien się wykazać idealny partner na studniówkę? Czy na studniówkowy bal można pójść z przyjacielem? Kto szuka partnera na studniówkę w Internecie? Czy za chłopaka z ogłoszenia trzeba zapłacić? Dobrze bawiliście się na swojej studniówce? :)

  Wyzwiska i obelgi. Roast, czyli publiczny lincz, to swoisty stand-up bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Jak przyjmie się na polskim gruncie? Gośćmi Dzień Dzień Dobry TVN byli: Piotr Kędzierski, Antoni Syrek-Dąbrowski, Tomasz Jachimek oraz Marta Wierzbicka. Dlaczego znani dają się publicznie obrażać? Czy lepiej być "linczowanym" czy "linczować"?

  Michał Migała i Piotr Kędzierski to radiowy duet słynący z ciętego języka i niewybrednych żartów. Ich zabawy sylwestrowe na pewno nie są nudne! W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o najbardziej hucznych i szalonych imprezach. Było wino, kobiety i...Zobaczcie! Co robi prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska? :)

  Z nami, w studiu Dzień Dobry TVN, ci, którzy mają absolutne poczucie humoru: aktorka Aldona Jankowska i dziennikarz Piotr Kędzierski. Czy poczucia humoru można się nauczyć? Jak bardzo uśmiech pomaga nam w życiu? Dlaczego nie potrafimy się śmiać z siebie, a chętnie śmiejemy się z innych? Co od rana robi Robert Kantereit przed lustrem? :) Do czego Piotr Kędzierski nakłonił w studiu Dzień Dobry TVN Jolę Pieńkowską? :) Sami zobaczcie!

  Maciek Musiał stwierdził ostatnio, że dostaje propozycje matrymonialne od... mężczyzn. A czy nasi goście także spotykają się z takim zainteresowaniem? Naszymi gośćmi byli: dziennikarz Piotr Kędzierski oraz aktor Maciej Jachowski. Czy zdarzają im się przypadki nietypowego podrywu?

  Podobno istnieje męski kodeks, liczy 38 punktów, i mężczyźni trzymają się tego dekalogu. Czy istnieje coś takiego, jak męska lojalność? Co na ten temat ma do powiedzenia Mariusz Czerkawski, Piotr Kędzierski i psycholog Maria Rotkiel? Czy wypada chodzić z byłą dziewczyną swojego przyjaciela?