pendolino

    pendolino

    W trakcie podróży samolotem, pociągiem czy autokarem wiele osób zachowuje się obrzydliwie. Zostawiają po sobie - oględnie mówiąc - nieporządek w toalecie, rozpychają się na siedzeniach, nokautując przy tym łokciami osoby obok, pałaszują jedzenie o wątpliwym aromacie, który wykręca nosy współpasażerów. Co robią jeszcze? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Sam też miał pewną przygodę w pendolino.

    Ola Więtczak- Kucharczyk to finalistka akcji "Aktorski Diament". Jak sama o sobie mówi jest "zwierzęciem scenicznym". Znajomi mówią, że Ola to pendolino! To jedna z czwórki finalistów akcji Dzień Dobry TVN i serialu " Na Wspólnej". Niebawem dowiecie się kogo oszlifuje nasze jury! Zobaczcie jej pierwsze kroki na deskach sceny!

    To nie jest byle jaki pociąg. To Pendolino - włoski wehikuł czasu dla polskiej kolei - jak mówi Filip Chajzer. Każdy skład kosztuje ponad 80 milionów złotych! Dziennikarz Dzień Dobry TVN sprawdził o co to całe zamieszanie. Czy Pendolino uratuje wizerunek polskich kolei? Jak wypadł test klapy? Dlaczego zamiast jechać z prędkością 250 kilometrów na godzinę pociąg jechał tylko z prędkością 25 km?