Paweł Biba Binkiewicz

  Paweł Biba Binkiewicz

  Czy Kraków jest już gotowy na sylwestrową noc? Zobaczcie, jak wygląda scena i, jaka panuje atmosfera wśród gwiazd, które wystpią jutro w Krakowie. Srawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Tym razem specjalny wysłannik Dzień Dobry TVN Biba wpadł jak strzała za kulisy koncertu Kombii. Jak wygląda sobowtór Grzegorza Skawińskiego? Czego zespół zażyczył sobie od organizatorów koncertu - pokoju pełnego białych róż i drogiego szampana? Bibie udało się namówić Grzegorza Skawińskiego do wspólnego wykonania utworu "Słodkiego, miłego życia". Jak wypadli? :)

  Na Agrykoli odbył się Bieg w Sukniach Ślubnych. Nie mogło tam zabraknąć wielbiciela kobiecych wdzięków Biby. Paweł Binkiewicz zapytał biorące udział w wydarzeniu gwiazdy, czy w życiu prywatnym kiedykolwiek uciekły sprzed ołtarza lub też z randki? Która z nich uważa się za ukrytego anioła? Podobno Biba biegnie do tej pory ;)

  Paweł "Biba" Binkiewicz, jak na brodacza przystało, wraz z kamerą Dzień Dobry TVN udał się na sesję zdjęciową zorganizowaną przez innego brodacza - muzyka Adama "Nergala" Darskiego. Skąd wzięła się moda na brody? Ile czasu zajmuje Nergalowi pielęgnacja jego brody? Mogliśmy również podejrzeć, jak znani brodacze współpracują z aparatem Lidii Popiel. Czy Biba załapał się na zdjęcie?

  Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN, w jedenastym sezonie programu wprowadzamy nowe cykle. Na naszych kanapach zasiadła dziś dobrze Wam znana z kącika kulinarnego Daria Ładocha. Blogerka będzie przeprowadzać metamorfozy i zmieniać nawyki żywieniowe Polaków. Wiesław Skiba - „złota rączka” - podpowie, jak radzić sobie z drobnymi usterkami w domu. Gościliśmy również Pawła "Bibę" Binkiewicza, który na czerwonych dywanach będzie zgłębiał tajemnice polskiego show-biznesu, a dr Krzysztof Gojdź nauczy Was, jak spowolnić proces starzenia się bez użycia skalpela. I co Wy na to?

  Jak zorganizować niezapomnianą imprezę, o której będą plotkować znajomi? Co jest podstawą dobrej imprezy? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry Wakacje: Pawła „Bibę” Binkiewicza, Krzysztofa K.A.S.Ę. Kasowskiego oraz Joannę Czarnecką, czyli "Rudą". Ile mieli lat, kiedy po raz pierwszy rozkręcili imprezę? Czy to prawda, że Ruda podczas pewnej imprezy wjechała na parkiet… na koniu?

  Na debiutancką płytę Pawła BIBY Binkiewicza musimy jeszcze poczekać do jesieni tego roku. Tymczasem na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaprezentował pierwszy utwór z zapowiadanego albumu „Warto poczekać”.

  Skutery są już passe. Teraz najmodniejszym środkiem transportu są hulajnogi. Kiedy i gdzie narodził się trend na jednośladowce? Kto go zapoczątkował, a kto uległ mu w Polsce? Marcin Prokop rozmawiał w Dzień Dobry TVN z fanami hulajnogi: Łukaszem Jemiołem, Vito Casettim i Bibą.

  Edyta Herbuś wyjeżdża z Polski. Dlaczego? Gdzie jedzie? Jak długo zamierza pozostać poza granicami Polski? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ten człowiek jest tak energetyczny, że rozsadzającą go energią można by oświetlić kilka polskich miast. Jednak tym razem na scenie Dzień Dobry TVN Paweł "Biba" Binkiewicz zaśpiewał... balladę. Bibie akompaniował na pianinie Adam Bieranowski. Podoba się Wam piosenka "Why does time"?

  Polubili się już od początku programu "X Factor". Okazało się, że choć różnią się od siebie diametralnie, potrafią złapać wspólny język. Łączy ich podobna wrażliwość. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali wspólnie utwór "Stand by me".