Patryk Vega

  Patryk Vega

  Patryk Vega zrobił kolejną niespodziankę fanom i opublikował w sieci swój najnowszy film. Reżyser przypomniał, że swoją karierę zaczynał od filmów reporterskich i opublikował dokument "Oczy diabła", który traktuje o nielegalnym handlu dziećmi. Co jednak w tym wszystkim najciekawsze to fakt, że najnowszy film Vegi obejrzysz za darmo.

  Małgorzata Majdan-Rozenek przyznaje, że ostatni rok był szczególny, trudny i dziwny. Dla niej okazał się także wybitnie ciekawy i wymagał nowych wyzwań. Najważniejszym z nich był debiut w filmie Patryka Vegi, jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów. Perfekcyjna Pani Domu zamieściła zwiastun jego najnowszej produkcji pt. "Miłość, seks & pandemia". W nagraniu nie brakuje odważnych scen. Co na to mąż Małgosi, Radosław Majdan?

  Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Wczoraj, już po raz 19. nagrody trafiły do rąk twórców. Na gali wystąpiły gwiazdy światowego formatu. Uroczystość uświetnił muzyczny występ Stinga i Shaggiego. Jak zaznaczył aktor Mateusz Banasiuk, gala Empiku to miejsce, gdzie łączy się muzyka, literatura i film. Za co gwiazdy cenią nagrody Empiku? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Internet opanowała nowa moda - użytkownicy mediów społecznościowych starają się zdobyć przeróżne dobra materialne w zamian za odpowiednią liczbę "lajków". Jedną z osób, które skorzystały z tej metody jest aktorka Paula Żochowska. Dzięki "lajkom" zdobyła rolę w filmie Patryka Vegi. Ile musiała ich zebrać, aby reżyser dał jej rolę? O tym, jak internet pomaga w realizacji marzeń rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Paulą i etnografem Robertem Zydelem.

  Marcin Meller: "Patryk Vega umarł narodził się Król Midas! Ponad 4. miliony na dwóch Pitbullach w roku 2016. Tryliardy sprzedanych książek. Takiego roku w życiu jeszcze chyba nie miałeś?". Patryk Vega: " Pojutrze kończę 40-tkę i jeszcze urodziły mi się bliźniaki w tym roku. To była jakaś kumulacja!" :) O bardzo udanym roku 2016 i planach na kolejne lata reżyser opowiedział nam w studiu Dzień Dobry TVN.

  Według statystyk w niewoli żyje ok. 30 mln ludzi. To tyle co populacja Grecji, Austrii i Portugalii razem wziętych. Co roku sprzedawanych jest 1,5 mln dzieci. Ten kontrowersyjny temat przyciągnął reżysera Patryka Vegi. O skali tego procederu i roli naszego kraju w handlu dziećmi rozmawiała z nim Agnieszka Rylik. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również, czy - mając dużą wiedzę na temat porwań dzieci - przywiązuje większą wagę do ochrony własnych i jak zmieniło się życie reżysera, kiedy urodziły się jego dzieci.

  Każda część "Pitbulla" Patryka Vegi odniosła ogromny sukces. Obecnie ekipa pracuje nad kolejna odsłoną filmu. Agnieszka Rylik rozmawiała z reżyserem, aktorami, ale nie tylko. Naszej reporterce powierzono bardzo ważną rolę. Jaką?

  Reżyser, scenarzysta i pisarz Patryk Vega jest autorem książek: "Złe psy. W imię zasad" i "Złe psy. Po ciemnej stronie mocy". Ostatnio ukazała się kolejna jego publikacja: "Służby specjalne. Podwójna przykrywka". Jest to wywiad-rzeka z byłym funkcjonariuszem kontrwywiadu wojskowego Jarosławem Pieczonką. W Dzień Dobry TVN Patryk Vega przybliżył nam postać bohatera swojej nowej książki i metody pracy policji i służb. Dowiedzieliśmy się również, czy na podstawie tej książki powstanie film i jaką rolę mogłaby zagrać Dorota Wellman.

  Gość Dzień Dobry TVN pisarz i reżyser Patryk Vega napisał książkę "Złe psy", w której porusza kwestie przekraczania granic przez polskich policjantów i cenie, którą muszą za to płacić. Jak nakłonił swoich bohaterów do mówienia? Czym różnią się współcześni policjanci od tych z lat 90. ubiegłego wieku? Będziecie zaskoczeni, kiedy usłyszycie na co policjanci tracą najwięcej czasu.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś reżysera "Pitbulla" i "Służb specjalnych" - Patryka Vegę. Co znajdziemy w jego, wydanej właśnie, książce pt. "Złe psy. W imię zasad" i dlaczego zdecydował się ja napisać? Czy ciężko było wniknąć w środowisko policyjne i zdobyć ich zaufanie? Jak, reżyser, ocenia działania policji w Knurowie, w wyniku których zginął kibic?

  W ten weekend w Dzień Dobry TVN zachwyci Was blask gwiazd! Nieśmiertelna piękność: Scarlett Johanson, delikatna i zjawiskowa Anna Wyszkoni. A potem mocne uderzenie: niepokorny i charyzmatyczny Patryk Vega oraz Andrzej Fonfara – mistrza świata w wadze półciężkiej. Dzień Dobry TVN jutro o 8.30! Zapraszamy!

  Poruszone są w nim prawdziwe polityczne wątki choć na koniec filmu pojawia się napis: "Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń są przypadkowe". Nie sposób nie dostrzec w filmie "Służby specjalne" analogii do sprawy Barbary Blidy czy samobójstwa Andrzeja Leppera. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: scenarzysta i reżyser Patryk Vega oraz Kamilla Baar - aktorka. Jak udało się reżyserowi namówić do zwierzeń tajnych funkcjonariuszy państwowych?

  Po likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych Polska straciła "oczy i uszy" ... W tym właśnie momencie zaczyna się nowy film Patryka Vegi "Służby specjalne". O produkcji, która jeszcze przed premierą wzbudziła dużo kontrowersji, rozmawialiśmy z odtwórcami głównych ról Olgą Bołądź i Wojciechem Zielińskim.

  W kolejnym już odcinku FilmOFFki o kostiumach i rekwizytach. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: kostiumograf Dorota Roqueplo oraz reżyser i scenarzysta Patryk Vega. Jaki wpływ na wybór kostiumów ma reżyser? Czy dopasowuje się kostium do aktora czy aktora do kostiumu? Jaki jest budżet na kostiumy w filmie?

  Stało się o niej głośno w związku z kłopotami prezesa Giełdy Papierów Wartościowych Ludwika Sobolewskiego. Aktorka i modelka. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Szarek. Jak zaczęła swoją karierę? Jak doszło do tego, że zagrała w filmie Patryka Vegi? O czym jest ten film?