panele

  panele

  "Dodajemy ją do wody, którą później myjemy podłogę"

  15 kwietnia 2022 roku ruszył czwarty nabór wniosków dla osób fizycznych w programie "Mój Prąd". Można dostać nawet 20 tysięcy złotych dofinansowania. Projekt jest organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Do tej pory z dofinansowania mogły skorzystać osoby instalujące domowe mikroinstalacje fotowoltaiczne (PV). Kto może się ubiegać o dofinansowanie w nowej edycji?

  Tym razem reporterzy "Uwagi1" wzięli pod lupę panele fotowoltaiczne. Okazuje się, że ekologiczne rozwiązania polecane są każdemu bez względu na stan techniczny budynku i stan umysłu. Za namową telemarketera i pracowników firmy niepełnosprawny pan Arkadiusz wziął kredyt na panele, licząc na tańsze rachunki w altance. Co ustalili dziennikarze?

  Już trzeci tydzień oglądasz płytki na posadzkę, ale żaden wzór Ci się nie podoba. Myślałeś o panelach laminowanych, jednak z tych poprzednich nie byłeś zadowolony. Najbardziej marzysz o drewnianych deskach, jednak żyjesz w pośpiechu i wiesz, że nie będziesz w stanie zadbać o porządną konserwację.

  Najpopularniejszymi rozwiązaniami podłogowymi w naszych domach są panele oraz płytki. Powstają jednak coraz to nowe pomysły, które zasługują na uwagę. Jakie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział architekt, Jonatan Kilczewski.

  Tym razem Wiesiek "Złota Rączka" Skiba pokazał widzom Dzień Dobry TVN, jak kładzie się panele podłogowe. Jakie narzędzia były mu do tego potrzebne? Jak ułożyć panele, aby optycznie wydłużyć pokój?

  Podłoga stanowi bazę, od której powinniśmy zacząć projektowanie wnętrza naszego mieszkania. O możliwych rozwiązaniach i trendach jakie panują aktualnie w tym temacie rozmawialiśmy z Patrycją Zaczyńską, architektem i designerrem. Kiedy położyć na podłogę dywan, a kiedy wykładzinę? Zobaczcie.