Oriana Fallaci

    Oriana Fallaci

    W Dzień Dobry TVN gościliśmy Edoarda Perazzi - jedynego spadkobiercę Oriany Fallaci. Kobiety, która do dziś jest wzorem dla wielu dziennikarek i dziennikarzy. "Trudno z nią było wytrzymać" - tak ciotkę wspomina Edoardo. Nie zmienia to faktu, że wciąż była cudowną kobietą. Wywiady z nią były niezwykle trudne dla rozmówców. W skrajnych przypadkach mogły nawet zniszczyć karierę. Dlaczego więc wielcy tego świata ciągle chcieli z nią rozmawiać, a po wywiadach zostawali jej przyjaciółmi?

    Gość Dzień Dobry TVN Krystyna Pytlakowska wie wszystko o polskich gwiazdach, choć nie wszystko powiedziała. Czy pamięta swój pierwszy wywiad? Czy jakaś gwiazda odmówiła jej wywiadu? Jak przygotowywała się do rozmów z gwiazdami w czasach, kiedy nie było internetu? Ma swoje ulubione gwiazdy?

    Zwierzają się jej największe gwiazdy. Beata Pawlikowska opowiedziała jej o anoreksji i gwałcie. Marta Kaczyńska rozmawiała z nią o śmierci rodziców i kryzysie w związku. Które gwiazdy wspomina jako te "najtrudniejsze"? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była ikona dziennikarstwa - Krystyna Pytlakowska. Czy Lech Wałęsa wyrzucił ją jak podówczas Orianę Fallaci?

    Polityk, działacz związkowy, elektryk, opozycjonista, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Prezydent RP- Lech Wałęsa. To o nim powstaje film w reżyserii Andrzeja Wajdy. W postać legendarnego przywódcy Solidarności wcielił się Robert Więckiewicz, a słynną, włoską dziennikarkę Orianę Fallaci zagra Maria Rosaria Omaggio. Dziennikarz Bartek Węglarczyk był na planie nowej produkcji filmowej. Jakie rekwizyty Maria Rosaria Omaggio przywiozła z Włoch?