ojcowie

    ojcowie

    W całej Polsce trwają manifestacje koordynowane przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Największa odbędzie się w piątek w Warszawie. To reakcja na decyzję TK, który uznał, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją. Jak ojcowie wspierają swoje córki? O tym rozmawiali w naszym programie piosenkarz i prezenter Robert Janowski, kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc oraz bloger Kamil Nowak.

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Nazarewicza, redaktora naczelnego portalu dla ojców, wraz z synkiem oraz podróżnika Edi Pyrka, współtwórcę portalu i ojca, który mówi, że często zapominamy o tym, że pojawienie się dziecka w domu oznacza kompletną rewolucję. Dlaczego dzieci na Bali nie płaczą?

    Przyjście na świat dziecka z niepełnosprawnością nakłada na rodziców wiele obowiązków związanych z jego wychowaniem. Doktor Elżbieta Zakrzewska Manterys zapytała ojców dzieci niepełnosprawnych z jakimi problemami muszą się mierzyć na co dzień wychowując dzieci z Zespołem Downa. Wywiady z nimi zebrała w książce "Lista obecności".