nagrzany samochód

  Gdy wróciła, powiedziała funkcjonariuszom, że nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu.

  Kobieta, która w Szczecinie zostawiła swoje 1,5 roczne dziecko w nagrzanym samochodzie na kilka godzin usłyszała zarzut. Chłopiec zmarł. Przesłuchanie kobiety było możliwe dopiero po dwóch tygodniach od tego tragicznego zdarzenia.

  Wtargnięcie do auta skończyło się tragicznie dla małego niedźwiadka, który przypadkowo zatrzasnął się w nagrzanym aucie. Po kilku godzinach wrócił właściciel pojazdu. Niestety było już za późno na odratowanie zwierzaka. Sprawę opisała strona tvnmeteo.pl.

  Jak tłumaczył się policjantom?

  Paulina Holtz podczas porannej drogi do pracy wpadła na nietypowy pomysł. Wszystkiemu winna jest zmarznięta kierownica jej samochodu. Fani aktorki błyskawicznie podchwycili jej myśl, podrzucając własne propozycje.

  Poza burzami i deszczami, które pojawiają się w niektórych częściach kraju, pogoda w Polsce bywa ostatnio naprawdę upalna. Warto jednak pamiętać, że - szczególnie w zamkniętych, zostawionych na słońcu samochodach - upał staje się niebezpieczny nie tylko dla ludzi czy zwierząt. Sprawdź, jakich przedmiotów nie powinno się zostawiać w aucie w gorące dni.

  Kiedy żar leje się z nieba, samochód stojący na słońcu staje się śmiertelną pułapką dla pozostawionych w nim dzieci i zwierząt. Ratownik medyczny Ariel Szczotok i reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger postanowili sprawdzić, jak szybko nagrzewa się auto w pełnym słońcu. Wynik był szokujący! Jak reagować, kiedy widzimy w nagrzanym samochodzie dziecko lub zwierzę?

  Od kilku dni zmagamy się z upałami, temperatura w całej Polsce przekracza 30 st. C. W taką pogodę o tragedię nietrudno. O mały włos nie doszło do niej w Lubinie. Na jednym z tamtejszych parkingów kobieta zostawiła w zamkniętym i nagrzanym od słońca samochodzie 10-letnią córkę. Czerwoną i oblaną potem dziewczynkę wydostali z auta przypadkowi świadkowie. Okazało się, że matka poszła po zakupy. Jaka kara może jej za to grozić?

  Upały dały się nam ostatnio we znaki, w wielu miejscach temperatury przekraczały 30 stopni. Latem chętniej niż zwykle sięgamy po chłodzące napoje. Strażacy ostrzegają jednak, by butelek z wodą nie zostawiać w samochodach. Zobacz, jak może łatwo może dojść do pożaru.