nagroda Emmy

    nagroda Emmy

    Za nami 73. gala rozdania prestiżowych nagród Emmy. W LA Live w centrum Los Angeles w Kalifornii pojawiło się wielu popularnych artystów, m.in. Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas, Mandy Moore, Gillian Anderson, Kate Winslet czy Elizabeth Olsen. Czyja stylizacja była najlepsza? Oto zestawienie redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

    Z nami 73. gala rozdania nagród Emmy, które określane są jako "telewizyjne Oscary". "The Crown", "Ted Lasso" oraz "Gambit królowej" zostały nagrodzone w najważniejszych kategoriach serialowych. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

    Kto w tym roku zdobędzie Emmy? Członkowie amerykańskiej Akademii Telewizyjnej ogłosili w Los Angeles nominacje do 72. edycji tych prestiżowych nagród. W gronie gwiazd z szansą na statuetkę - po raz pierwszy od 11 lat - znalazła się Jennifer Aniston.

    Jenny Milkowski jest znaną amerykańską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Często podkreśla, że jest czystej krwi Polką. O to, jakie są jej polskie korzenie, czy odwiedziła kiedyś nasz kraj i czym zajmuje się w programie Good Day Chicago zapytał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Dowiedzieliśmy się, czym jeszcze zajmuje się Jenny i za co otrzymała nagrodę Emmy. Zobaczcie, w jaki sposób zaskoczył ją Robert :)