murawa

  murawa

  W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. - Myślę, że siłą naszej reprezentacji jest gra zespołowa - mówi kapitan drużyny TVN Grzegorz Kajdanowicz. Jak ocenia szanse drużyny TVN? Do czego zachęca Jerzy Owsiak, kapitan drużyny WOŚP? Na co zostaną przeznaczone pieniądze z Wielkiego Meczu? Co wstępuje w Tomasza Sianeckiego, gdy słyszy podczas meczu trybuny? Bądźcie razem z nami, bo jak mówi kapitan drużyny WOŚP, będzie się działo!

  Wielu fanów piłki nożnej myśli, że praca greenkeepera, czyli osoby dbającej o murawę jest prosta. Wystarczy skosić trawę i już. Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Do dzień Dobry TVN zaprosiliśmy greenkeepera Tomasza Klimzę i Kamila Prokopiuka z Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, aby powiedzieli, ile kosztuje utrzymanie murawy, na jakiej trawie grają piłkarze, czym się różni trawa na polu golfowym i boisku piłkarskim.

  Katarzyna Jaroszyńska jest dziś na stadionie Legii. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się tam z zawodniczkami ze szkółki piłkarskiej. Dlaczego dziewczynki chcą w przyszłości zostać zawodowymi piłkarkami? Co podoba im się w tej typowo męskiej dyscyplinie? Jak trenerzy oceniają ich grę? I czy dziewczynki wytłumaczyły Kasi czym jest spalony? ;)

  Dla rozluźnienia atmosfery przed meczem, koledzy z drużyny TVN robili sobie psikusy. Marcinowi Mellerowi podmienili np. korki! Dziennikarz był zmuszony wystąpić w butach o rozmiar mniejszych. Na szczęście nie musiał w nich biegać, bo jak sam zaznaczył, w reprezentacji TVN należał do "grupy dekoracyjnej" ;)

  Powiększanie ust, biustu, plastyka, kosmetyczka - dziewczyny piłkarzy nie szczędzą na siebie funduszy. Natalia Czubaj - dziewczyna Macieja Rybusa, oraz Aleksandra Chlebicka - narzeczona Kuby Koseckiego. Jak długo są ze sobą i czy planują ślub? Co robią w wolnych chwilach, kiedy ich partnerzy wyciskają z siebie siódme poty na boisku?