motocykle

  Jego przygoda z tym sportem zaczęła się od przypadku. Kto go zabrał na tor?

  Poznaj najlepsze trasy motocyklowe w Polsce.

  Rafał Cieszyński ma niezwykłą relację ze swoją mamą. Mogli przekonać się o tym fani aktora, kiedy ten opublikował w sieci fotografię z ostatniego spotkania. Okazja była wyjątkowa. Mężczyzna spełnił marzenie swojej mamy.

  Dla malowania motocykli porzucił karierę prawnika, choć - jak sam deklaruje - od początku wiedział, że prawo to nie jego bajka. Na początku swoim hobby zajmował się po godzinach, w garażu, szybko jednak zrozumiał, że to właśnie ze swoją pasją chce związać swoje życie zawodowe.

  Maciej Zakościelny to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego widzowie mogli podziwiać zarówno w kinowych, jak i serialowych produkcjach. Niedawno gwiazdor pochwalił się pasją, która towarzyszy mu od najmłodszych lat.

  Mogłoby się wydawać, że jazda na motorze to typowo męski sport. Tymczasem 11-letnia Tosia Rogalska pokazuje, że także dziewczynki mogą jeździć i odnosić ogromne sukcesy. Jak zaczęła się jej przygoda ze sportem motorowym?

  Grzegorz Korczak to specjalista od filmowych efektów specjalnych, który rzucił dotychczasowe zajęcie i zasłynął z tworzenia unikatowych motocyklów. Dzisiaj klienci z całego świata przesyłają do niego swoje jednoślady, by dodał charakteru ich maszynom.

  Oksana i Marek Kmiecikowie od kilku lat przemierzają Azje Środkową na motocyklach. Przejechali wiele tysięcy kilometrów mieszkając głównie u tubylców. Z każdej podróży wracają pełni energii z pomysłem na kolejną wyprawę. Fragment ukochanego kraju postanowili przenieść także do Polski.

  Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest z walki o prawa kobiet. W swoim programie "Kobieta na krańcu świata" nagłaśnia wyjątkowe i szokujące historie płci pięknej. Teraz okazuje się jednak, że sama... marzyła o tym, by być mężczyzną! Z jakiego powodu?

  W branżowej prasie motocyklowej Filip Chajzer znalazł artykuły o pewnej 22-latce z Grudziądza, która zajmuje się przerabianiem motocykli. I jak się przekonał, jest się od niej czego uczyć. Dlaczego Agata Roman - bo to o niej mowa - zajęła się branżą motoryzacyjną? Kiedy zaczęła się jej pasja?

  Erwin Gorczyca to znany kolekcjoner motocykli, który sam odrestaurowuje swoje pojazdy. Niestety na początku czerwca spotkało go ogromne nieszczęście. Na terenie jego posesji wybuchł pożar, który zniszczył część jego skarbów. Teraz wiele osób pomaga mu w odbudowaniu cennej kolekcji.

  Zuzia Lewandowska jest dziesięciolatką, która od czterech lat jeździ na motocyklach i bierze udział w wyścigach, które wygrywa dzięki swojej ciężkiej pracy. O swojej pasji opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Jak w tym wszystkim wspiera ją rodzina?

  Ruszył sezon motocyklowy. Kim są ludzie na warczących maszynach? Dlaczego, ich zdaniem, kierowcy samochodów za nim nie przepadają? Co im daje jazda na motocyklu? Co myślą o ludziach, którzy psują im opinię, jeżdżąc niebezpiecznie na jednośladach? O co apelują do kierowców samochodów? Z motocyklistami spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Bianka Zalewska.

  Krzysztof Grzech kupił Tadka w prezencie dla swojej dziewczyny. Jak zaczęła się psia przygoda z jednośladami? Prowadzący Dzień Dobry TVN Dorotka Wellman i Marcin Prokop rozmawiali z Krzysztofem o zapale yorka do motocykli.

  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska i Ola Kutz zapraszają wszystkich na pokazy stunterów, wystawę motocykli customowych i zawody skuterów. Wielka impreza motocyklowa odbywa się w ten weekend na warszawskim Bemowie.

  Ostatnio głośno się zrobiło o rosyjskiej grupie motocyklowej Nocne Wilki, która planuje przejechać przez Białoruś, Polskę, Czechy, Austrię i Niemcy w ramach rajdu z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie. Wiele osób z Polski domaga się od władz, by nie zezwoliły na wjazd motocyklistów do Polski. Istnieje duże ryzyko, że dojdzie do prowokacji, które wykorzysta strona rosyjska. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Natalię Bułyk - założycielkę grupy MotoMamusie, Adama Badziaka - motocyklistę, Mistrza Polski Superbike oraz Jakuba Michalskiego - członka Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński, wielokrotnego uczestnika Motocyklowych Rajdów Katyńskich, który osobiście poznał grupę Nocne Wilki. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Czy Stowarzyszenie Rajdu Katyńskiego przyłączy się do Nocnych Wilków? Jak funkcjonują grupy motocyklowe?

  W studiu Dzień Dobry TVN Anna Maruszeczko wysłuchała niezwykłej historii o głuchoniemej Monice. Gośćmi były: redaktorka i naczelna kobiecego portalu motoryzacyjnego Katarzyna Frendl oraz motocyklistka i kaskaderka Katarzyna Kędzior.

  O swojej pasji do motocykli, amerykańskim życiu, biurokracji, nieplanowanej ciąży i najnowszej książce "Wrony w Ameryce" opowiedział w Dzień Dobry TVN Marcin Wrona, który o sobie mówi, że jest "facetem po czterdziestce cierpiącym z powodu syndromu wieku średniego". Dlaczego w USA domy są z papieru? Dlaczego Amerykanie tak bardzo kochają swoich bohaterów? Czy Marcin Wrona chce zostać w USA na stałe?