Monika Pietrasińska

  Monika Pietrasińska

  Monika Pietrasińska bierze czynny udział w akcjach nawołujących kobiety do badań w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Niedawno w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że sama niedawno sama walczyła z tą chorobą. Z jakim odzewem spotkał się ten wywiad?

  Ostatnio głośno było o zdjęciach Moniki Pietrasińskiej dla Playboya, ponieważ modelka zapowiedziała, że jest to jej ostatnia "rozbierana" sesja, a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. O zaangażowaniu Moniki Pietrasińskiej w akcje związane z profilaktyką raka szyjki macicy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Monika Pietrasińska po raz kolejny zdecydowała się na sesję w Playboyu. Sesja jest inspirowana filmem "50 twarzy Grey'a". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła, czy to naprawdę będzie ostatnia sesja Moniki w magazynie dla mężczyzn i na jakie charytatywne cele Monika przeznaczy dochód z sesji.

  Na Różach Gali nie mogło zabraknąć Moniki Pietrasińskiej. Czy miała bieliznę pod sukienką, która więcej odkrywała niż zakrywała? Monika zdecydowała, że kolejny raz się rozbierze, jednak teraz w celach charytatywnych. Co jeszcze zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej?

  Czy odpowiednia dieta rzeczywiście może wpływać na rysy twarzy? W kuchni Dzień Dobry TVN potrawy, które z pewnością poprawią stan naszej skóry przygotowały Dominika Fetraś, blogerka kulinarna i Monika Pietrasińska, modelka. Czy po ich zjedzeniu Marcin Meller ma szansę zmienić się w Brada Pitta?

  Okazuje się, że Monika Pietrasińska niedawno przeżyła straszną tragedię. Zmarła jej siostra. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Monikę, czy nie boi się ostracyzmu, kiedy w zaledwie miesiąc po śmierci siostry pojawia się na salonach.

  Na pokazie mody dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Natalię Siwiec, Basię Kurdej-Szatan, Monikę Pietrasińską, Tomasza Olejniczaka, Zosię Ślotałę i Weronikę Książkiewicz, o to czy są "słoikami'?

  Jak się okazuje, coraz więcej Polaków bez oporów i wstydu wchodzi do sex shopów. W zeszłym roku wydaliśmy na erotyczne gadżety 10 mln złotych. Kto najczęściej korzysta z sex shopów? Jakie gadżety są najpopularniejsze? Czy zabawki erotyczne zabijają bliskość w seksie? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN specjalistkę w dziedzinie kobiecej seksualności Joannę Keszkę.

  Piękni, znani i bogaci. To o nich czytacie w w kolorowych magazynach i portalach internetowych. To z nimi rozpoczynacie każdy dzień, przynajmniej tak twierdzi Filip Chajzer. Czy celebryci potrafią pozować na ściance? Czym byliby bez ścianki? I wreszcie, jak powinno się pozować na ściance? Filip Chajzer przyjrzał się z bliska i ściance, i celebrytom. Jakich rad udzielili mu: Natalia Siwiec, Grażyna Olbrych, Monika Pietrasińska i Norbi? Która celebrytka pomyliła Zygmunta Chajzera z Filipem? :-)

  Każde czasy miały inny kanon piękna. Za czasów Rubensa ideałami były kobiety bardziej obfite w kształtach, w latach 50. ubiegłego wieku - panie z wąską talią, w latach 70. - drobne, wręcz anorektyczne. A jak jest dzisiaj? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali: chirurg plastyczny dr Andrzej Sankowski i modelka Monika Pietrasińska. Zobaczcie też, za co dostało się Marcinowi Prokopowi.