młode matki

  młode matki

  "To bardzo duży cios wymierzony w niepełne rodziny".

  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Bastian pochodzi z jej związku z aktorem i raperem Sebastian Fabijańskim. Już 10 dni po porodzie blogerka pokazała pierwsze zdjęcia o obcisłych ubraniach, na którym widzieliśmy, jak jej sylwetka zmieniła się po urodzeniu synka. Wtedy Julia obiecała, że zajmie się swoim brzuchem "w odpowiednim czasie". Właśnie pokazała efekty pracy nad swoim ciałem.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela od wielu miesięcy stara się szerzyć świadomość na temat karmienia piersią w miejscu publicznym. Choć wydawałoby się, że to całkowicie naturalne zachowanie, u niektórych wciąż wzbudza oburzenie. Czemu karmiące mamy są dyskryminowane przez społeczeństwo?

  Młode mamy po urodzeniu dziecka spotykają się z wieloma radami, nawet od obcych osób. Słyszą, jak powinny zajmować się maluchem, karmić i wychowywać. Czy tego typu pomoc jest im potrzebna? Na ten temat porozmawialiśmy z psycholożką Moniką Perkowską oraz Moniką Hoffman-Piszorą, autorką bloga "Dzieciaki Cudaki".

  Niedawno Martyna Wojciechowska ogłosiła, że zamierza wybudować dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek i ich dzieci. Dziś ma za sobą już pierwszy sukces. Podczas swojego pierwszego live’a udało jej się zebrać ponad 46 tysięcy złotych.

  Marta o własnej ciąży dowiedziała się w 6. miesiącu. Jak to możliwe, że nastolatka wcześniej nie zauważyła swojego odmiennego stanu? Ewa została babcią w wieku 34 lat, za sprawą swojej trzynastoletniej córki Dżesiki, która zaszła w ciążę - jak mówi - spontanicznie. Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku" spotkała się z nastolatkami, które uczyniły swoje matki jednymi z najmłodszych babć w Polsce.