Miłość dookoła świata

  Zazwyczaj receptą na udany i szczęśliwy związek jest zgodność i dopasowanie partnerów. Jednak wspólne życie z obcokrajowcem wnosi wiele nowych, ciekawych zwyczajów i wartości. Jak zrozumieć osobę innego pochodzenia? Poznaj historię Aurelii, która poznała miłość swojego życia w Barcelonie. 

  W Chinach opalona skóra nie uchodzi za seksowną, a trzydziestoletnie kobiety uznaje się za stare panny. Ona jest z Chin, a on jest Polakiem. Jak się poznali i czy nie przeszkadzają im różnice kulturowe? Poznajcie historię miłości Mai i Jacka w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata" Ofelii Grzelińskiej. Jak podrywają Polacy? Czy w Chinach można rozmawiać swobodnie na temat seksu? Jak wygląda typowe chińskie małżeństwo?

  Polki kochają namiętnie i gorąco. A jak kochają Izraelczycy, którzy urodzili się w Rosji i, których Polki spotykają w buddyjskich świątyniach? Jak podrywają Izraelczycy? Jaka jest różnica między kobietami w Polsce, a tymi w Izraelu? O tym Ofelia Grzelińska w kolejnym odcinku: Miłości dookoła świata".

  Dlaczego zakochani w Nepalu nie okazują sobie czułości na ulicy? Czy Nepalczycy są romantyczni? Dlaczego Nepalczykom nie podobają się chude i oplone kobiety? Poznajcie historię miłości Radżiego i Joanny. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Jak wygląda ślub w Nepalu i czy można swobodnie rozmawiać na temat seksu?

  Jak kochają Argentyńczycy? O tym nasza reporterka - w wersji polsko-argentyńskiej. Dlaczego Argentyńczycy uważają, że polskie dziewczyny są zazdrosne oraz, jak poznali się bohaterowie naszego reportażu? Zapraszamy na kolejny osdcinek "Miłości dookoła świata".

  Poznali się na Dominikanie, gdzie Sylwia była rezydentką. Sylwia i Wendolin są ze sobą już osiem lat. Mają dwoje dzieci, a trzecie w drodze. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Dlaczego na Dominikanie kobiety chętnie rodzą dzieci? Z czego robi się dominikańską viagrę? Kiedy ojcowie zabierają swoich synów na pierwszą randkę? Czy Dominikanka wybaczy swojemu mężowi zdradę?

  Czy równie gorącą, jak wskazywałaby na to temperatura w ich kraju? O miłości arabsko- polskiej nasza reporterka Ofelia Grzelińska w cyklu "Miłość dookoła świata".

  Czy Anglicy potrafią okazywać uczucia? Czym różnią się Polki od Angielek? Co przekeśla mężczynę w oczach Angielki? Kto rządzi w Angli - mężczyźni czy kobiety? Czy w Angli można publicznie okazywać uczucia? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu Ofelii Grzelińskiej "Miłość dookoła świata".

  ... i na co podrywają dziewczyny? Pierwsze wrażenie, pierwsza randka, pierwsza kolacja. Jakie kobiety mają największe powodzenie w kraju Evity Peron? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata"!

  Poznajcie historię miłości Włodka i Darii, czyli ukraińsko-białoruskie namiętności w Warszawie w reportażu Ofelii Grzelińskiej. Jakie kobiety podobają się na Białorusi? Czego oczekuje się od mężczyzn na Ukrainie? Jaki Białorusini mają stosunek do zdrady?

  Poznali się przez portal randkowy. Po tygodniu spotkali się po raz pierwszy. Po misiącu się zaręczyli, a po roku wzięli ślub. Poznajcie historię polsko-rosyjskiej miłości Marcina i Marii. Zobaczcie reportaż Ofelii Grzelińskiej z cyklu "Miłość dookoła świata". Jacy mężczyźni podobają się Rosjankom?

  Joanna i Bruno poznali się w Brazylii. To była miłość od pierwszego wrażenia. Dzień po "teście na plaży" wprowadziła się do niego do domu, by później "sprowadzić" go do Polski.

  Dario pochodzi z Nikaragui, a Dominika z Polski. Poznali się na dyskotece. Są parą od roku i dwóch miesięcy. We wrześniu planują ślub. Ofelia Grzelińska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, zapytała Dario o to, jak wyglądają relacje damsko-męskie w Nikaragui. Jakie są tam dziewczyny i czy wcześnie zaczynają współżycie seksualne?

  W kolejnym odcinku „Miłości dookoła świata” Ofelia Grzelińska przedstawia historię miłości Polki Izy i Kubańczyka Yoilana. Są mąłżeństwem od trzech lat, a poznali się na Kubie. Jakie trudności musieli pokonać, by być razem? Co zaskoczyło Yoilana, gdy przyjechał do Polski? Jak podywają Kubańczycy? Czy Yoilan jest zadrosny o Izę? Poznajcie kubańskie afrodyzjaki!

  W kolejnym odcinku z cyklu „Miłość dookoła świata” Ofelia Grzelińska przedstawia historię miłości Kasi i Francesco, polsko-włskiego małżeństwa. Jakie są cienie i blaski związku z Włochem? Czym Francesco zaimponował Kasi i, czy od razu miała ochotę się z nim spotykać? Jaka jest rola kobiety we Włoszech? Uważacie, że mężczyna, który potrafi gotować, jak dla kobiety seksowny i pociągający? Dowiedzcie się, jaki sport zaraz po piłce nożnej, jest ulubionym sportem Włochów!

  W kolejnym odcinku „Miłość dookoła świata”, historia Mai i Petera pokazuje, że wakacyjna miłość jest w stanie przetrwać lata. Poznali się 7 lat temu w Egipcie. Jaka jest rola kobiety w Egipcie i czym różni się mąż Mai od Polaka, dowiedziała się reporterka Dzień Dobry TVN, Ofelia Grzelińska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy Alicję i jej kolumbijskiego męża - Mario. Poznali się na studiach w Niemczech i są ze sobą od 5 lat. Jakie wrażenie zrobiła na Alicji Kolumbia, i co myśli Mario o Polkach, dowiedziała się reporterka Dzień Dobry TVN Ofelia Grzelińska.

  Willy pochodzi z kraju, gdzie kobiety są materialistkami, pupę trzeba mieć dużą, a rozwody są na porządku dziennym. Zobaczcie, jak wygląda polsko-wenezuelska miłość Willego i Doroty!

  Kto jest we Włoszech płcią piękną i co robią mężczyźni we Włoszech, żeby podobać się kobietom, a co musi wiedzieć Włoszka by zainteresować mężczyznę?

  To uczucie musiało pokonać 3500 kilometrów, różnicę wyznań i poglądów, w dodatku on uważał, że nigdy się nie ożeni... ale miłość nie uznaje porażek :) Zobaczcie wielką polsko-tadżycką miłość Justyny i Ibrohima.

  Zakochani nie trzymają się tam za ręce, a gwarantowanym sposobem na zdobycie i zatrzymanie przy sobie ukochanej osoby jest przygotowanie dla niej "spoconego ryżu" - potrawy bazującej na ryżu i używanej bieliźnie! Zobacz przepis na polsko-karaibską miłość Marty i Marlona!

  Kiedy był malym chłopcem, babcia przepowiedziała mu że poślubi białą kobietę. Swoją przyszłą żonę poznał, gdy ta przyleciała do Afyki na warsztaty tańca. Co sobie pomyślał, gdy zobaczył Ale po raz pierwszy? Jak rodzina Andy'ego przyjeła jego białą żonę? Czy zostali kochankami przed ślubem? Jaka jest rola kobiety, a jaka mężczyzny w tradycyjnym gwinejskim związku? Czego nie wypada robić kobiecie w Afryce? Czy mąż może całować publicznie swoją żonę? Co Andy myśli o Polkach? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłośc dookoła świata".

  O czym w Turcji się nie rozmawia, jak wyglądają tureckie oświadczyny i kto rządzi w typowym tureckim domu, a kto w turecko-polskim domu Gurkena i Gizeli? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Kuba - kraj gorącej muzyki i gorących mężczyzn. Ania ma to szczęście, że "złowiła" swojego Kubańczyka w ... wannie. Zobaczcie historię ich miłości w kolejnym odcinku cyklu "Miłość dookoła świata!

  Magda uciekła do Portugalii przed mężczyznami, by już nigdy się nie zakochać... poznała Daniela, od którego miała się trzymać z daleka :) Czy Portugalczycy są podrywaczami i czy rzeczywiście zdrada jest w Portugalii na porządku dziennym?

  W Chinach nie łatwo znaleźć partnera, dlatego czasami z pomocą przychodzą rodzice. Co Chińczycy robią, by podobać się kobietom? Kiedy Chińczyk powinien się ożenić? Poznajcie historię miłości Xien i Li, których przyjechał do Polski studiować polonistykę. Dlaczego stopy chińskiej panny młodej nie powinny dotykać ziemi? Dlaczego Chińczyk nie weźmie ślubu w dniu, w którego dacie występuje cyfra 4? I wreszcie, dlaczego w Chinach nie wolno zwracać się do kobiety po imieniu?

  Angelica przyjechała do Polski 6 lat temu. Gdy się pierwszy raz zobaczyli, ich świat zamarł na chwilę. Dzisiaj są małżeństwem. Michał opowiedział Ofelii Grzelińskiej o tym, czy ślub meksykański różni się od polskiego i jaki temperament mają Meksykanki. Angelica natomiast zdradziła nam, jakimi kochankami są Polacy i jaka jest rola żony w Meksyku. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Dla niej to było spojrzenie, jego w tym momencie "strzelił piorun"! Czy Hiszpanie rzeczywiście są namiętni? Zobaczcie historię miłości Conrado Moreno i Katarzyny Moreno-Szypowskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Czy można się zakochać w kimś nie wiedząc jak ta osoba wygląda? Bylibyście w stanie pojechać sami za granicę do kogoś, kogo znacie tylko przez Internet? Przedstawiamy Wam niezwykłą historię dwojga ludzi, których połączył Internet. Ona pojechała dla niego do Moskwy, a on złamał dla niej wszystkie swoje stare zwyczaje. Jacy są Rosjanie? Co jest dla nich najważniejsze w życiu? Zobaczcie kolejny reportaż Ofelii Grzelińskiej z cyklu "Miłość dookoła świata".

  Tomek zakochał się w niedostępnej Tatarce z Uzbekistanu, która przyjechała do Polski na delegację. Czy kobiety w Uzbekistanie podrywają mężczyzn? Czy rozmawia się tam o seksie? Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę? Co zaszokowało Tomka, gdy przybył do swoich teściów? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Czym dostaje po głowie Tomek, gdy spóźni się do domu po pracy?