Michalina Olszańska

    Michalina Olszańska

    Agnieszka Fatyga dla wielu na zawsze pozostanie najpiękniejszą aktorką i śpiewaczką czasów PRL. Fatyga była kobietą o niesamowitym głosie, wrażliwości i wielkim talencie aktorskim. Artystkę żegnają córka, Michalina Olszańska-Rozbicka i mąż, Wojciech Olszański.

    Michalina Olszańska-Rozbicka jest polską aktorką, którą przede wszystkim można zobaczyć w zagranicznych produkcjach. Znana jest również z napisanych przez siebie książek. Od pewnego czasu natomiast realizuje się w roli matki.

    Michalina Olszańska jest córką aktorskiej pary: Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego. Poszła w ich ślady, mimo że rodzice jej tego odradzali. To był dobry wybór, ponieważ już teraz zbiera dobre recenzje. W Dzień Dobry TVN powiedziała nam o początkach swojej kariery, skutkach swojego pracoholizmu i pasjach. A jest ich wiele.

    W piątek w Dzień Dobry TVN: Michalina Olszańska - artystyczne korzenie, talent oraz uroda, która nie pozostaje niezauważona. Poznajcie córkę aktorki Agnieszki Fatygi. W programie także pokazujemy, co zrobić, żeby łysinie było łyso. A na koniec: kiedyś tańczyła, a teraz śpiewa - usłyszycie sami, jak jej to wychodzi. Na naszej scenie Aneta Gąsiewicz - finalistka You Can Dance. Bądźcie z nami o 8.00!