Michał Będźmirowski

  Michał Będźmirowski

  Instagram to w ostatnim czasie najpopularniejsze medium społecznościowe. Można go wykorzystywać do różnych celów. Co trzeba zrobić, by odnieść sukces na Instagramie? Liczą się dobre zdjęcia, hashtagi czy treści?W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Sylwię Szostak, Adriannę Kępkę i Michała Będźmirowskiego, których na Instagramie śledzi kilkaset tysięcy obserwujących. Jakie widzą korzyści w prowadzeniu konta na Instagramie? Do jakiego stopnia Instagram jest wynikiem kreacji, a do jakiego odwzorowaniem ich osobowości? Jak podtrzymują zainteresowanie na Instagramie? Jak radzą sobie z hejtem? I ile można zarobić na prowadzeniu konta na Istagramie?

  Katarzyna Jaros-Puzio: "Pokój dzienny to jest to pomieszczenie, które żyje w ciągu doby i to ono najczęściej się zmienia". W tym roku IKEA koncentruje się właśnie na tym pomieszczeniu. Jak wygląda ono u nich w domu, opowiedzieli nam: Daria Zawiałow, Barbara Pasek, Piotr Kędzierski, Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Krzysztof Zalewski, Michał Będźmirowski i Jessica Mercedes.

  Michał Będźmirowski to pierwszy uczestnik drugiej edycji "Agenta-Gwiazdy", który odpadł z programu. Jak podobała mu się argentyńska przygoda? Czy żałuje, że trwała tak krótko? W Dzień Dobry TVN "Modny Tata" powiedział o tym, jak ciężko było mu się rozstać z 2,5-letnim na czas programu. A jak bloger radził sobie bez internetu?

  Powstał ranking 100 najbardziej pożądanych przez Polki mężczyzn. Którzy polscy celebryci uplasowali się na wyższych pozycjach niż David Beckham i Ryan Gosling? W Dzień Dobry TVN spotkało się pięciu z dwudziestu najpopularniejszych. Czy tak wysokie pozycje w rankingu wpłynęły na ich życie?

  Gość Dzień Dobry TVN Michał Będźmirowski na co dzień wykładowca akademicki, ale w internecie bardziej znany pod pseudonimem Modny Tata. Jego blog wzbudza fascynację i ciekawość internautów, ponieważ - jako jeden z niewielu - porusza tematy dotyczące współczesnego mężczyzny, który został tatą. Czy ojcostwo go zmieniło? Czy czuje się ekspertem w tematach, o których pisze na blogu? Jakimi ojcami są Polacy? Kto częściej zagląda na jego bloga - kobiety, czy mężczyźni?