Mela Koteluk

  Mela Koteluk

  Utwór "Drzewa" to drugi singiel promujący album "Astronomia poety. Baczyński" Meli Koteluk i zespołu Kwadrofonik, który ukazał się 24 lipca 2020 roku z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Ponad pół roku później artyści zaprezentowali klip do piosenki zrealizowany w wyjątkowych sceneriach Puszczy Karpackiej. Oprócz niesamowitych walorów muzycznych i wizualnych, twórcy mają do przekazania ważny komunikat.

  Mela Koteluk to jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Melę wyróżnia także jej styl. Czym dla niej jest moda? Gdzie wokalistka szuka modowych inspiracji? Czym kieruje się robiąc zakupy? I dlaczego nie lubi szpilek? Z gwiazdą rozmawiała Alicja Napiórkowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Isle of Love z utworem "Song of silence". To już druga wspólna piosenka Tomasza Osieckiego i Adama Słomińskiego. Współautorką muzyki jest Mela Koteluk.

  Łączą gatunki muzyczne i prowokują do poszukiwania nowych brzmień. Na czele tegorocznej edycji "Męskie Granie Orkiestra" stanął Andrzej Smolik. Kto znalazł się w jej składzie? Jak reagowała publiczność podczas koncertu nad Wisłą? Zobaczcie, w których miastach odbędą się koncerty!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mela Koteluk, wspólnie z Anią Ołdak, zaśpiewały piosenkę "Melodia Ulotna". Przepiękna, nostalgiczna piosenka na harfę, wiolonczelę i bębenek oraz... na dwie wokalistki :) Posłuchajcie!

  Mela Koteluk w utworze "Dlaczego drzewa nic nie mówią" pochodzącym z płyty "Spadochron". Zobaczcie jej występ w Dzień Dobry TVN! Ciekawy głos?

  Specjalnie dla widzów programu Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, wystąpiła Mela Koteluk. Jak oceniacie piosenkę „Spadochron”?