maseczki domowe

    maseczki domowe

    Bez wątpienia wakacyjny wypoczynek jest radosnym wydarzeniem, ale ma też swoją mroczną stronę. Słońce, plaża oraz słona, morska woda przesuszają skórę, która staje się nieprzyjemnie ściągnięta i widać na niej drobne linie. Jak skutecznie się ich pozbyć? Z pomocą przychodzą maseczki, które można zrobić samemu. Krok po kroku pokazała to Martyna Grzenkowicz, blogerka i ekspertka pielęgnacji skóry.

    Gościem Dzień Dobry TVN była Dominika Fetraś. Blogerka przygotowała dla nas maseczki ze składników, które znajdziemy w każdej kuchni. Niektóre z nich potrafią zdziałać cuda! Maseczka z ogórka, cytryny i jogurtu zwalczy przebarwienia, z kolei awokado wymieszane z kakao to sposób na zachowanie młodości.

    Zapraszamy na poniedziałek z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas wszystko o intercyzie - o tym nasz ekspert i zaznajomiona z tematem Hanna Bakuła, a potem Tomek Choiński i porcja ćwiczeń na rozpoczęcie dnia. Oprócz tego domowy sposób na zrobienie maseczki na twarz. Bądźcie z nami jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.