marzenia z dzieciństwa

  marzenia z dzieciństwa

  Weronika Książkiewicz, dzięki występom w "Furiozie" i "Powrocie do tamtych dni", zerwała z wizerunkiem aktorki wyspecjalizowanej w komediach romantycznych. Przy okazji promocji filmów udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom". Zdradziła w nim, o czym marzyła jako mała dziewczynka i jak wyglądało jej dzieciństwo.

  Marzenia to wyobrażenia na temat przyszłości lub teraźniejszości, które mogą być inspiracją i motywacją do działania. Tematyka marzeń jest dosyć rzadko podejmowana przez badaczy, naukowcy znacznie częściej koncentrują się na marzeniach sennych, czyli snach i fazie REM.

  Jak Ida Nowakowska wspomina swoje dzieciństwo? O to zapytała ją dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rodzice wspierali ją w realizacji marzeń? Czy zawsze chciała być tancerką?

  W filmie "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" aktor gra czarny charakter. Czy Hugh lubi grać dla dzieci? Czy jest coś, czego im zazdrości? I jaka jest tajemnica jego młodości? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Filip Chajzer zapytał mieszkańców Warszawy, o jakiej pracy marzyli, gdy jeszcze byli dziećmi. Odpowiedzi były niekiedy bardzo zaskakujące. Czy udało im się zrealizować założenia sprzed kilkudziesięciu lat? Przy okazji sondy, Filip spełnił marzenie pewnej uroczej blondynki :)