Marcin Daniec

  Marcin Daniec

  Filip Chajzer postanowił przetestować współczesnych mężczyzn! Jak radzą sobie z prostymi pracami domowymi? Czy wygrają pojedynek z lustrem, gniazdkiem elektrycznym i deską klozetową...? Zobaczcie! W studiu Dzień Dobry TVN, domowi majsterkowicze - Tomasz Sobierajski, Marcin Daniec i Dawid Czupryński, o tym, czy współcześni mężczyźni rzeczywiście stają się coraz bardziej atechniczni.

  Znamy go, bo bawi ludzi swoimi dowcipami, ale nie wiemy, że gdy schodzi ze sceny ratuje ludzkie życie. Marcin Daniec jest prawdziwym bohaterem, bo jako ratownik uratował życie siedmiu osobom, w tym dwóm ze swojej rodziny. Dziennikarce Katarzynie Olubińskiej wyjaśnił, jak należy ratować tonącą osobę.

  35 lat na scenie. Mógł zostać piłkarzem, a został komikiem. Niespełniony trener piłki nożnej i pływania. Marcin Daniec to niekwestionowanie guru dobrego humoru. Po kim odziedziczył talent? Gościem Dzień Dobry TVN był... Daniec z Gwiazdami. Do Dańca i do różańca:). Opowiedział i córeczkach, i kobiecie swojego życia.

  Pan Jan jest wielkim fanem piłki kopanej. Jest dumny z gry polskiej reprezentacji w piłce nożnej i według niego nasi w ostatnim czasie wykonali krok... mil(ik)owy. Panie Janie, niestety dowcip o Szkotach i ich skąpstwie nie sprawdził się ;) W roli Pana Jana wystąpił satyryk Marcin Daniec.

  Marcin Daniec od dwudziestu lat nie schodzi ze ceny! W Nowym Jorku zgromadził 6 tysięczną widownię! Tylko nam zdradził, skąd czerpie niespożytą energię oraz jak bawił się w Ameryce?

  Wiecie, dlaczego Marcin Daniec każdą wolną chwilę spędza w Kruszwicy? :) Spytał go o to Filip Chajzer!

  Zostać ojcem jest łatwo, znacznie trudniej nim być. W Polsce zmienia się postrzeganie roli ojca w życiu dziecka, a i sami ojcowie chcą być bardziej zaangażowani w życie swoich pociech. O tym, co to znaczy być ojcem, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli nasi goście: Jacek Łągwa, Grzegorz Proksa i Marcin Daniec.

  Satyryk i aktor. Ojciec i pasjonat tenisa. Marcin Daniec o swoim planach, pasjach i rodzinie opowiedział Kindze Rusin w studiu Dzień Dobry TVN.