Marcelina Zawadzka

  Marcelina Zawadzka

  Od pierwszej randki wiele zależy. Jeśli dobrze wypadnie, jest szansa, że para będzie chciała się spotkać kolejny raz. Jak zatem powinna wyglądać pierwsza randka? O tym goście Dzień Dobry TVN: Miss Polonia Marcelina Zawadzka, modelka Sara Faraj i psycholog Maria Rotkiel. Zapytaliśmy również panie, czego współczesne kobiety oczekują od mężczyzn?

  Całowanie w rękę, romantyczne listy, przepuszczanie w drzwiach, naręcze kwiatów, szarmanckie gesty. Randki w dawnych czasach miały naprawdę wyjątkowy klimat. Za jakimi zwyczajami tęsknimy najbardziej? O tym juz jutro porozmawiają: Sara Faraj, Marcelina Zawadzka i Maria Rotkiel.Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Zaczynamy punkt 8.00!

  Nie wszyscy wiedzą, że Zosia Ślotała od kilku miesięcy ma nowego chłopaka - muzyka zespołu rockowego. Czy spodziewa się, że niedługo otrzyma od niego pierścionek zaręczynowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy: Agnieszkę Szulim, Mateusza Hładkiego, Karolinę Malinowską i Marcelinę Zawadzką o to, czy kupują ubrania przez Internet.

  Światowej sławy tenor José Carreras przyjechał do Polski na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Łańcucie. Nie jest to jego pierwsza wizyta w Polsce, ale jak zapewnia, przyjazd do Polski to dla niego za każdym razem wspaniała przygoda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Jose Carrerasem w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Czy to prawda, że tuż przed wejściem na scenę myśli przez chwilę o mamie i, że dzięki niej został śpiewakiem operowym? Czy José Carreras rozważał karierę w biznesie kosmetycznym? Czym zajmują się dzieci wybitnego tenora? O czym marzy Carreras ?

  19-letnia Zukhra Umalatova kilka lat temu wraz z rodzicami i rodzeństwem musiała opuścić pogrążoną w wojnie Czeczenię. Zamieszkała w Polsce. Zukhra, która została wychowana zgodnie z muzułmańską tradycją i religią, mimo że opuściła swój kraj nadal jest wierna temu, co przekazali jej rodzice. Nosi chustę i zakrywa całe ciało, modli się tak jak przykazuje Koran. Czy Polacy akceptują jej wygląd i zachowanie? O tym muzułmanka Zukhra Umalatova opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Kobiety w religiach świata".

  Utarł się taki stereotyp, że "jak ładna to i głupia". Czy nasi goście są jego zaprzeczeniem? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: zdobywczyni tytułu Miss Polonia Marcelina Zawadzka oraz miss świata nastolatek Weronika Szmajdzińska.

  Kiedy podczas grudniowych wyborów Miss Universe nasza kandydatka weszła do ścisłej finałowej 16-tki, cała Polska wstrzymała oddech. Tak blisko wygranej nie była żadna Polka od 23 lat. Niestety Marcelina Zawadzka nie przywiozła z Las Vegas korony. Ale zabrała ze sobą wspomnienia, piękne zdjęcia i przyjaciół. W kuchni Dzień Dobry TVN, ze swoją niemniej piękną siostrą Karoliną. Podobnież obie panny na wydaniu...

  Strażak, pilot, nauczycielka, a może aktorka? Każdy z nas zastanawial się nad tym, kim chce zostać, gdy dorośnie. W programie Dzień Dobry TVN zaproszeni goście: snowbordzistka Jagna Marczułajtis, dziennikarz Artur Andrus, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i redaktor naczelny magazynu KMAG Mikołaj Komar zdradzili, jakie były ich młodzieńcze marzenia o karierze. A Wy kim chcieliście być w dzieciństwie?