Manuela Michalak

  Manuela Michalak była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Sama o sobie mówi, że jest w czepku urodzona, bo choć przytrafiają się jej pechowe sytuacje, to i tak z każdej z nich wychodzi cała i zdrowa. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, że niewiele brakowało, by straciła życie podczas zamachów na World Trade Center.

  Manuela Michalak była o włos od wygranej pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". W finale pokonał ją Janusz Dzięcioł, faworyt widzów, który cieszył się ich największą sympatią. Mężczyzna zginął w wypadku w grudniu 2019 roku. Manuela w rozmowie z dziendobry.tvn.pl ze wzruszeniem wspomina kolegę z programu. Jak przyznaje, wieść o jego śmierci była dla niej wielkim szokiem.

  Od pierwszej polskiej edycji reality show "Big Brother" minęło 20 lat. Widzowie do dziś z sentymentem wspominają program i są ciekawi, jak potoczyły się losy uczestników. Manuela Michalak, która zajęła drugie miejsce, w rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała, jak wspomina chwile spędzone w Domu Wielkiego Brata. Jaki był dla niej najtrudniejszy moment?

  Program "Big Brother" zmienił oblicze polskiej telewizji. Grupa osób, która została zamknięta w domu Wielkiego Brata, pod czujnym okiem kamer musiała nawiązywać relacje, rozwiązywać konflikty i stawiać czoła trudnym wyzwaniom. Niektórzy szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, inni nie cieszyli się dobrą opinią. Jednak jedno jest pewne - każdy uczestnik opuszczając reality show, miał otwarte drzwi do kariery. Kto z nich wykorzystał swoją szansę?

  Goście Dzień Dobry TVN: Manuela Michalak, Maciej "Gleba" Florek, Karolina Gilon, Marcin Wyrostek, Marta Podobas, Justyna Ostrowska i Ewelina Lisowska dużo zawdzięczają naszej stacji. W jakich programach TVN zaistnieli? Co im dało pojawienie się w nich? Jak potoczyły się ich kariery? Sprawdziliśmy również, czy Gleba jeszcze potrafi zrobić "glebę".

  A teraz sobie trochę ponarzekamy... na pogodę, pracę, wysokie ceny, służbę zdrowia, urzędników, rząd, brak pieniędzy i sąsiadów. Przykłady możbnaby mnożyć. Narzekamy, bo lubimy to robić! A może chemy po prostu innym popsuć nastrój? Jak chronić się przed ludźmi, którzy wiecznie narzekają? I czy można się oduczyć narzekania? Do studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy psychoterapeutę Magdalenę Chorzewską oraz aktora Artura Barcisia i Manuelę Michalak, uczestniczkę pierwszej edycji programu "Biig Brother".

  Każdy z nas ma przeszłość. I o tę przeszłość najczęściej zazdrośni są nasi aktualni partnerzy. Chcą wiedzieć z kim byliśmy związku, jak długo i ilu mieliśmy partnerów seksualnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Manuela Michalak, psychoseksuolog Bianca Kotoro oraz wokalistka Paulla. Czy one są zazdrosne o tą trzecia? Czy naprawdę nie ma miłości bez zazdrości?

  Już dziś będziecie mogli obejrzeć odcinek specjalny serialu "Wawa Non Stop". Na urodzinach Maćka pojawią się: Manuela z "Big Brothera", Aicha i Asteya z "X- Factor" oraz Justyna z "Top Model".

  Już za długo jest sam, trzeba mu kogoś znaleźć. Czasem zdarza się, że znajomi pragną wziąć Twoje sprawy w swoje ręce. Czy swatanie ma sens i czy się sprawdza w dzisiejszych czasach spytaliśmy psychologa Piotra Mosaka, aktorkę Martę Powałowską i Norbiego, a Manuela Michalak zdradziła nam jak swatać subtelnie!

  Choć trudno w to uwierzyć, to od pierwszej edycji programu "Big Brother" minęło już 11 lat. Wtedy codziennie 9 milionów osób zasiadało przed telewizorem, by podpatrywać bohaterów reality-show. Co w tym czasie wydarzyło się w życiu Manueli Michalak, Piotra Lato, Alicji Walczak i Janusza Dzięcioła? Jaki biznes prowadzi Manuela Michalak? Co jest dla niej teraz najważniejsze? Ile fakultetów ma Alicja Walczak? Czy wyszła za mąż? W jakim zespole gra teraz Piotr Lato? Komu gra na nerwach Janusz Dzięcioł i co pociąga go w polityce? Czy żałują, że wzięli udział w programie "Big Brother"?