Make Life Harder

  Make Life Harder

  Hitem internetu są porwane sweterki zaprojektowane przez Kanye Westa, które - bagatela - kosztują ok. 4 tys. zł. Co o tej kolekcji sądzą goście Dzień Dobry TVN: stylistka Ewelina Rydzyńska oraz samozwańczy spece od mody z Make Life Harder Rafał Żabiński i Jakobe Mansztajn? Zobaczcie, jak modnie i godnie nosić dziury ;)

  Postanowiliśmy sprawdzić, jakim środkiem transportu najłatwiej jest rano przedrzeć się przez zakorkowaną Warszawę. Samochodem, rowerem, komunikacją miejską czy na własnych nogach? W szranki na linii startu w Wilanowie stanęły cztery ekipy: Make Llife Harder, Ewa Chodakowska, Ewelina Szabelska, a drużynę Dzień Dobry TVN reprezentował Filip Chajzer. Jak myślicie, kto z nich dotarł pierwszy na metę?

  Poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy od wyścigu! Kto pierwszy na mecie: Chajzer na rowerze? Chodakowska autobusem? Czy Make Life Harder w aucie z 400 końmi mechanicznymi pod maską? Następnie: dziewczynka czy chłopiec? Jak zaplanować płeć – doradzi ginekolog i wróżka. Oprócz tego: Monika Pyrek o macierzyństwie ze sportem w tle. A także: Robert Jałocha i jego reporterska relacja o tym, co działo się na Nanga Parbat. Bądźcie z nami o 8.00. Na program zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Zaczęło się od żartów na temat bloga Kasi Tusk. Dziś śmieją się ze wszystkiego i wszystkich. Ostatnio wydali książkę – przewodnik po życiu, śmierci i modnych apaszkach. Dlaczego ukrywają twarze? Czy zarabiają na swoich żartach? Dlaczego jedno z wydawnictw nie chciało wydać ich książki? Czy mają pieniądze na procesy wytoczone przez osoby, które poczują się urażone ich żartami? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Maciej i Lucjan, czyli Make life harder.

  Lucjan i Maciej, czyli bezrobotny politolog i bezrobotny psycholog, tym razem przybliżyli nam tajniki idealnego grillowania. Zobacz, jak przyrządzać rybę, mięso i warzywa à la MLH! Dlaczego grillowanie na balkonie, zdaniem Lucjana i Macieja, ma wiele plusów?

  W kolejnej odsłonie Maciej i Lucjan podjęli się trudnego zadania uchwycenia najbardziej chyba nieuchwytnego zjawiska popkulturowego, jakim jest subkultura hipsterów. Postanowili pokazać, że wbrew obiegowej opinii bardzo łatwo zostać hipsterem i to w pięciu prostych krokach...

  Lucjan i Maciej, czyli bezrobotny politolog i bezrobotny psycholog, znów uczą nas, jak żyć trudniej. Tym razem radzili, jak się odnaleźć się w tłusty czwartek i jak jeść pączki z klasą! Zobacz, jak wygląda paryska szkoła jedzenia tych łakoci!