majsterkowanie

  Garaż blaszany to tania alternatywa dla tradycyjnych garaży murowanych. Bardzo często jest budowany jako uzupełnienie garażu dla dodatkowego auta lub innego pojazdu, który wymaga garażowania.

  W wyposażeniu każdej łazienki musi się znaleźć mydelniczka. Jednak wcale nie musimy jej kupować. Z pomocą masy samoutwardzalnej taką mydelniczkę możemy wykonać samodzielnie. Od czego zacząć? Co jeszcze będzie potrzebne do jej wykonania? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Po narzędzia budowlane sięgnęła między innymi córka Zofii Ślotały. Jak obecne na wydarzeniu w Centrum Nauki Kopernik gwiazdy oceniają tę akcję?

  Wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci, aby zabrać się za domowe majsterkowanie w drewnie. Dzięki temu możesz stworzyć unikatowe zabawki, a także dekoracje do domu. Sprawdź, jak je wykonać.

  Szpachla to masa o uniwersalnym zastosowaniu. W zależności od składu można ją wykorzystywać do wyrównywania i wygładzania wielu powierzchni.

  Każdy z nas ma w swojej szafie ubrania, w których już nie chodzi. Można je oddać, wyrzucić albo... przerobić na oryginalny organizer. Jak to zrobić? Jakie narzędzia będą potrzebne? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Półki, obrazki i zegary można przymocować do ściany bez użycia gwoździa. Co zatem będzie nam do tego potrzebne? O tym w Dzień Dobry TVN mówiły ekspertki od majsterkowania: Alicja Rzeczkowska i Sylwia Czubkowska.

  Alicja Rzeczkowska, Sylwia Czubkowska i Barbara Sowa odnawiają, malują, wiercą, kleją i wbijają gwoździe. W Dzień Dobry TVN pokazały nam, jak wykonać świąteczne ozdoby i dekoracje. Wykorzystały do tego materiały, na które nie są potrzebne specjalne nakłady finansowe.

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy godne następczynie Adama Słodowego: Basię Sowę i Sylwię Czubkowską. Na co dzień Panie pracują jako dziennikarki, a w weekendy zamykają się w swojej pracowni, by pomajsterkować. Uli Chincz zdradziły, jak udaje im się łączyć pracę zawodową z hobby. Pokazały również, jak można własnoręcznie przygotować walentynkowy prezent.

  W cyklu "Gwóźdź programu" Dorota Szelągowska pokazała nam jak zrobić półkę z pojemnikami, a dokładniej ze słoikami, którą można powiesić w kuchni, pracowni lub łazience! Do dzieła!

  Są grupą przyjaciół. Lubią majsterkować. Zrobili sobie własny plac zabaw dla dorosłych. Jakimi zabawkami się bawią? Zobaczcie niezwykły projekt ludzi z pasją.