majsterkowanie

  majsterkowanie

  Półki, obrazki i zegary można przymocować do ściany bez użycia gwoździa. Co zatem będzie nam do tego potrzebne? O tym w Dzień Dobry TVN mówiły ekspertki od majsterkowania: Alicja Rzeczkowska i Sylwia Czubkowska.

  Alicja Rzeczkowska, Sylwia Czubkowska i Barbara Sowa odnawiają, malują, wiercą, kleją i wbijają gwoździe. W Dzień Dobry TVN pokazały nam, jak wykonać świąteczne ozdoby i dekoracje. Wykorzystały do tego materiały, na które nie są potrzebne specjalne nakłady finansowe.

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy godne następczynie Adama Słodowego: Basię Sowę i Sylwię Czubkowską. Na co dzień Panie pracują jako dziennikarki, a w weekendy zamykają się w swojej pracowni, by pomajsterkować. Uli Chincz zdradziły, jak udaje im się łączyć pracę zawodową z hobby. Pokazały również, jak można własnoręcznie przygotować walentynkowy prezent.

  W cyklu "Gwóźdź programu" Dorota Szelągowska pokazała nam jak zrobić półkę z pojemnikami, a dokładniej ze słoikami, którą można powiesić w kuchni, pracowni lub łazience! Do dzieła!

  Są grupą przyjaciół. Lubią majsterkować. Zrobili sobie własny plac zabaw dla dorosłych. Jakimi zabawkami się bawią? Zobaczcie niezwykły projekt ludzi z pasją.