mail

    mail

    Doświadczenia związane z zastraszaniem, prześladowaniem, agresją lub innymi nieprawidłowościami na terenie Szkoły Filmowej w Łodzi - opisy tych sytuacji można wysłać mailem. Uczelnia uruchomiła w tym celu specjalną skrzynkę zaufania. To efekt oskarżeń o nadużycia i przemoc stosowaną przez wykładowców wobec studentów, które upubliczniła absolwentka szkoły Anna Paliga.

    Od 1 stycznia Francuzi mają oficjalne prawo do ignorowania służbowego telefonu i e-maili po godzinach pracy! O potrzebie odpoczynku i efektywności pracy opowiedział nam Miłosz Brzeziński: "Kontakt permanentny, że ja niby odpoczywam, ale niby pracuję, bo jak odbieram maile, to w zasadzie jedną nóżką jestem tu, jedną tu, powoduje, że jakość mojej pracy jest do niczego. Jestem bardzo "zastępowalny".

    Do tej pory nie debiutował na scenie muzycznej bo ... "nie wiedział co śpiewać". W decyzji pomogli mu przyjaciele, którzy przyszli do niego z gotowym repertuarem! Na scenie Dzień Dobry TVN Kacper Kuszewski zaprezentował nam dziś próbkę tego, co możemy znaleźć na jego płycie pt. "Album Rodzinny". Podobało się Wam?

    Skąd wzięła się "małpa" w adresach mailowych? I co wspólnego z "małpą" ma Marcin Prokop? Wiecie? My już wiemy :)