Magda Schejbal

  Magda Schejbal

  W czasach licealnych prawie każdy z nas identyfikował się z jakąś subkulturą. Czym fascynowała się w młodości aktorka Magda Schejbal, aktor Mateusz Banasiuk czy lekkoatleta Marcin Urbaś? Do której subkultury należeli? Czy wspominają tamten czas z sentymentem? O czasach młodości nasi goście opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Czy macierzyństwo zmieniło Magdę Schejbal? Co z dawnym rozrywkowym życiem? Aktorka przyznała, że dzieci weryfikują wiele spraw. Co dokładnie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy Magdzie Schejbal i Magdzie Boczarskiej marzy się ślub? Czy kiedykolwiek myślały, jak powinny wyglądać ich suknie ślubne? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tu historia zaczyna się od zdrady. Na konferencji serialu "Mąż czy nie mąż" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy serialu: Magdę Schejbal, Marcina Perchucia, Ewę Telegę, Monikę Pikułę o zdradę i skomplikowane relacje damsko-męskie.

  1 września, na antenę TVN, wraca jeden z najpopularniejszych seriali - „Przepis na życie”. To już 5 sezon przygód Anki, Jerzego, Poli i seniorów. Do tej zgranej ekipy dołączą tym razem nowi bohaterowie. Czy Magda Schejbal i partnerujący jej w serialu Janek Wieczorkowski wywrócą swoje i Wasze życie do góry nogami? W studiu Dzień Dobry TVN Magda w wyśmienitej formie!

  O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Dereszowską, Radosława Majdana, Edytę Herbuś, Mariusza Czerkawskiego, Magdę Schejbal, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz Czarka Pazurę. Jakie jest ich popisowe danie? Wolą gotować osobno czy może w duecie

  Zakopiańska, warszawska czy nadmorska? Jaka jest Magda Schejbal, która w kuchni Dzień Dobry TVN przygotowała: wykwintne orzechowe trufle z kaszy jaglanej, chrupiącą macę z pastami z fasoli oraz aromatyczny torcik z kaszy gryczanej? Zobacz jakie sekrety, nie tylko kulinarne, zdradziła Kindze i Bartkowi!

  Czy gwiazdy zaproszone na pokaz mody projektanta powinny przychodzić w zaprojektowanych przez niego kreacjach? Czy to ukłon w stronę projektanta, czy wymóg dresscodu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Kasię Pakosińską, Darię Widawską, Dorotę Gardias, Marię Niklińską, Katarzynę Zielińską, Maję Sablewską, Magdę Schejbal i Katarzynę Sokołowską.