magazyn dla panów

    magazyn dla panów

    Choć "Playboy" w Polsce nie jest już wydawany, na świecie magazyn ma się jeszcze całkiem dobrze i cieszy się ogromną popularnością. Kobiety zdobiące okładki pisma stają się gwiazdami, a panowie kolekcjonują poszczególne wydania. Niektóre z nich przechodziły do historii. Teraz do tego grona dołączył najnowszy numer "Playboy Mexico". Po raz pierwszy bowiem magazyn pokazał na okładce kobietę trans.

    Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

    Monika Goździalska, co prawda MasterChefem nie została, ale przygotowane przez nią dania i uroda zapadły w pamięci widzom pierwszej edycji programu. Monika nadal gotuje, ale ostatnio postanowiła zrzucić fartuch i pokazać swoje ciało w magazynie dla panów. Jak wyglądała sesja zdjęciowa? Czy Monika czuła się skrępowana?

    Kasia Sowińska na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio przyjechała do Polski. Z jakich powodów? Na jak długo przyjechała? Co będzie porabiała w naszym kraju? Na co czeka z utęsknieniem? Spytała ją o to dziennikarzka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.