Lodovica Comello

  Lodovica Comello

  Szymon Chodyniecki to młody wokalista, którego nieraz gościlimy w studiu Dzień Dobry TVN. Występował nawet z gwiazdą serialu "Violetta" Lodovicą Comello. Posłuchajcie jego piosenki "Drogowskaz", która jest zapowiedzią pierwszego albumu Szymona. Podoba się Wam?

  Szymon Chodyniecki wraz Lodovicą Comello, gwiazdą znaną z serialu "Violetta" nagrał przebój "Sin Usar palabras". O tym, jak doszło do tej współpracy, a także jakie ma plany na przyszłość powiedział nam w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień dobry wakacje wystąpił początkujący wokalista, którym zachwyciła się nawet słynna Lodovica! Szymon w naszym studiu zaśpiewał debiutancki singiel „Sam na sam”. Jak oceniacie? Będzie hit?

  Takiego tłumu nastolatek, przed redakcją Dzień Dobry TVN, dawno już nie widzieliśmy. Filipowi Chajzerowi z trudem udało się zapanować nad rozentuzjazmowanymi fankami, które przyszły do TVN Cafe na spotkanie ze swoją idolką, Francescą z serialu "Violetta", Lodovicą Comello. Jak aktorka radzi sobie z ogromną popularnością, czy musi wszędzie chodzić z ochroniarzem i czy podoba jej się w Polsce?

  Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, będzie gościem Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę! 9 maja zapraszamy wszystkich na spotkanie z Lodovicą w Cafe TVN (na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej) w Warszawie. Lodo czeka na Was od 9.00 do 10.30! Będziecie? :-)

  Lodovica Comello, czyli Francesca z serialu "Violetta", została powitana gorąco przez fanów, którzy dosłownie oblegali kawiarenkę Cafe TVN! Z jakim polskim, artystą nagrywa klip? Czy brakuje jej prawdziwego dzieciństwa? Ile ma wspólnego z Francescą? Jakie ma plany? Lodovica Comello była gościem Dzień Dobry TVN! Tylko nam zdradziła, czy ma chłopaka i podarowała Marcinowi Prokopowi prezent. Jaki?