kortez

  kortez

  O muzyce, jej roli w życiu oraz o tym jak powstają ponadczasowe hity, rozmawialiśmy z Piotrem „Vieniem” Więcławskim - raperem, wokalistą i autorem tekstów oraz Romanem Rogowieckim, dziennikarzem muzycznym.

  Odkrycie muzyczne zeszłego roku, jego debiutancka płyta błyskawicznie pokryła się platyną, a bilety na koncerty rozchodzą się w kilka godzin. Naszym gościem był - Kortez: "Nie wiem, do końca, czym jest ten showbiznes (...) największy sens dla mnie ma kwestia muzyki i tworzenia".

  W sobotę w Dzień dobry TVN: sto procent "Pilcha w Pilchu" - co kultowy pisarz zdradził Magdzie Mołek? Oprócz tego: Gosling i Russell - "Nice guys"? Ale tylko w filmie. A na koniec: muzyczne objawienie - na naszym czacie i scenie Kortez. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Kortez, czyli Łukasz Federkiewicz, został okrzyknięty odkryciem polskiej sceny muzycznej w 2015 roku i ma ogromne szanse zostać laureatem tegorocznych Fryderyków. Na ile jego sukces składa się z talentu, a na ile z ciężkiej pracy? Czy popularność mu ciąży?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: nazywają go muzycznym głosem pokolenia i wrażliwcem rodem z blokowisk - na naszej scenie Kortez z nową poruszającą piosenką. W programie także: historia kobiety, która przekazała znachorce pół miliona złotych - ile jesteśmy w stanie zrobić, aby otrzymać dobrą wróżbę? A na koniec: przykuwające kolory i nowoczesny design, czyli Anna Nowak-Ibisz i niezłe bryki - pokazujemy wózki na zakupy, z których chętnie skorzystają również młode osoby. Bądźcie z nami o 8.00!