kopciuszek

  kopciuszek

  W najnowszej adaptacji "Kopciuszka" Cate Blanchett wcieliła się w rolę złej macochy. Jak wspomina swoje pierwsze spotkania z tą bajką? Jak zaczęła się jej przygoda z kinematografią?

  Anna Wendzikowska, przy okazji premiery "Kopciuszka", spotkała się z aktorką Cate Blanchett, która w filmie gra macochę Kopciuszka. Co jest siłą bajek? Za kogo przebierał się jeden z synów Cate? Całą rozmowę zobaczycie w Dzień Dobry TVN już jutro!

  Stellan Skarsgard - hollywoodzki aktor o szwedzkim rodowodzie. Wystąpił w takich filmach, jak: Mamma Mia!, Dziewczyna z tatuażem, czy Anioły i Demony. W Kopciuszku wciela się w czarny charakter. Czy czuje, że jego postać to jednym głos rozsądku w tej bajkowej opowieści? Kto nazwał syna na jego cześć? Czy według siebie jest doceniany w życiu zawodowym? Czy chciałby, aby jego dzieci szły za głosem serca, czy były bardziej racjonalne? Czy dobrze czuje się we własnym ciele? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska. Specjalnie dla Was wersja exclusive.

  Kenneth Branagh - brytyjski aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Zagrał m.in. w filmach: "Mój tydzień z Marilyn" czy "Harry Potter". Jednak największą sławę przyniosły mu adaptacje dzieł Szekspira. Właśnie wyreżyserował najnowszą wersję bajki "Kopciuszek". Jakie zagadnienia chciał pokazać w filmie? Czy wierzy w przyjaźń w świecie filmowym? Jak definiuje sukces? Co go inspiruje? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Wkrótce do kin trafi ekranizacja kultowej bajki o Kopciuszku. Przy okazji zbliżającej się premiery, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, porozmawiała z odtwórcami głównych ról. Jaka panowała atmosfera na planie i czy przy tego typu projektach można nawiązać prawdziwe przyjaźnie, opowiedzieli Lily James - filmowy Kopciuszek i Richard Madden, odtwórca roli Księcia.