konstruktywna krytyka

    konstruktywna krytyka

    Małgorzata Rozenek przygotowuje się do nowego programu TVN "Damą być". Gwiazda będzie uczyć savoir vivre'u i dobrego wychowania wulgarnie zachowujących się kobiet. Czy jako młoda dziewczyna Małgosia sama przechodziła okres buntu? Czy potrafi przyjąć krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Rozenek też o to, jak reagowała, gdy zwracano jej uwagę za nieodpowiedni strój.

    W Dzień Dobry TVN gościliśmy Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, dziennikarkę i bizneswoman, która mówi o sobie "korpolud". Nie rozmawialiśmy z nią jednak o jej osiągnięciach zawodowych, ale o niezwykłej metamorfozie, którą przeszła. Skąd ta potrzeba radykalnej zmiany? Jak na nowy wizerunek zareagowali najbliżsi? Jak reagowała na krytykę mediów? Podoba się Wam odmieniona Paulina?

    Blogerka modowa i żona Artura Boruca była gościem specjalnym programu "Project Runway". Jak uczestnicy poradzili sobie z zadaniem uszycia bielizny ze swoich najlepszych ubrań? Jak wyglądają zakulisowe obrady jury? Czy Sara Boruc była surowa w swojej ocenie? Jak sama reaguje na krytykę? W studiu Dzień Dobry TVN blogerka zdradziła również, czy myśli nad stworzeniem autorskiej kolekcji ubrań.