kokaina

    kokaina

    Ostatnio polska policja zabezpieczyła w podwarszawskich Broniszach ponad 170 kg kokainy za ponad 100 mln zł. Narkotyki były ukryte w tirze z bananami. Był to drugi pod względem wielkości przemyt kokainy w historii naszego kraju. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Rzecznika Komendy Stołecznej Policji Mariusza Mrozka, by porozmawiać z nim o tej akcji. Dowiedzieliśmy się, co się dzieje z przejętymi narkotykami i, jak zachowują się kierowcy przyłapani na przemycie.

    W Ameryce Południowej spędził pięć lat. Reporter, podróżnik i fotograf podążył białym kokainowym szlakiem. Dlaczego zdecydował się na tak ryzykowną podróż? Czy grożono mu śmiercią? Jakie było najdziwniejsze pytanie jakie usłyszał w Ameryce Łacińskiej? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Łukasz Czeszumski. Jak udało mu się przeżyć?

    W tym roku Iza Miko przeżyła osobisty dramat. Jej partner życiowy - Charlie Denihan został znaleziony martwy. Okazało się, że przed śmiercią zażył kokainę, środek nasenny, a to wszystko popił alkoholem. Co pomogło jej się podnieść po tych traumatycznym przeżyciu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.