klucze

    klucze

    "Kochanie, widziałaś kluczyki do samochodu? A mój portfel?" – te pytania zazwyczaj słyszą kobiety od swoich partnerów. Ale czy rzeczywiście panowie ciągle czegoś szukają, a panie mają wszystko poukładane? Czy to tylko kolejny stereotyp? O to zapytaliśmy naszych gości: artystkę kabaretową Ewę Błachnio, dziennikarkę Agę Kozak oraz aktora Rafała Rutkowskiego. Patent na znikające skarpetki zdradziła nam natomiast Agnieszka Witkowska prowadząca cykl "Sama to ogarniesz".

    Najsłynniejszy polski klucznik to Gerwazy z "Pana Tadeusza". Dzięki Adamowi Mickiewiczowi ten zawód znają wszyscy Polacy. Tak naprawdę jednak mało kto wie, na czym polegała ta profesja. Sprawdź, czym zajmował się klucznik.

    Odbiór techniczny mieszkania to ostatni krok, który dzieli nowego właściciela od chwili przejęcia kluczy i zostania pełnoprawnym posiadaczem lokalu. To również moment, w którym można jeszcze wyłapać różne nieprawidłowości i niedociągnięcia. Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę dokonując odbioru.

    Miś, słonik , parasol, klucze, breloczki, książki, ciuchy, a nawet siekiera. Co jeszcze można znaleźć w Biurze Rzeczy Znalezionych w Warszawie?