kartel narkotykowy

    kartel narkotykowy

    Pół roku temu szef najpotężniejszego kartelu narkotykowego na świecie - Joaquín Archivaldo Guzmán Loera (aka El Chapo) uciekł z pilnie strzeżonego więzienia. Ostatnio został jednak złapany. Prawdopodobnie przyczynił się do tego wywiad, jakiego miesiąc temu udzielił amerykańskiemu aktorowi Seanowi Pennowi. Po ukazaniu się tego wywiadu w mediach Amerykanie oszaleli na punkcie koszuli, jaką miał na sobie gangster. Zobaczcie, jak oceniają ją Polacy i w czym tkwi tajemnica jej popularności.

    W Ameryce Południowej spędził pięć lat. Reporter, podróżnik i fotograf podążył białym kokainowym szlakiem. Dlaczego zdecydował się na tak ryzykowną podróż? Czy grożono mu śmiercią? Jakie było najdziwniejsze pytanie jakie usłyszał w Ameryce Łacińskiej? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Łukasz Czeszumski. Jak udało mu się przeżyć?

    Jutro w Dzień Dobry TVN historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy narkotykowy na świecie. W programie także: Tamara Arciuch opowie o tym, jak bardzo różni się od tej która gości na okładkach kolorowych pism. Ponadto: klub tylko dla tatusiów. O czym rozmawiają za zamkniętymi drzwiami? Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.