Juliette Binoche

  Juliette Binoche

  Około 20 milionów osób na świecie ma polskie korzenie – podały nasze ekspertki, genealożki ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce. Które gwiazdy mogą pochwalić się takim pochodzeniem? Postanowiliśmy to sprawdzić.

  Agata Buzek zagrała niedawno we francusko-szwajcarskim filmie zatytułowanym „Pearl”. Wcieliła się w nim w postać mistrzyni fitnessu. Jak obraz został przyjęty podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji? Nie jest to jednak jej pierwsza zagraniczna produkcja. Agata zagrała również u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona w obrazie "High Life". Jak się z nimi pracowało? Dlaczego Agata lubi grać w języku obcym? Kiedy będzie premiera jej najnowszego spektaklu "Irańska konferencja"? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ghost in the shell to kino science fiction, w którym rządzą kobiety. Jedną z bohaterek filmu jest Major - cyborgiczna hybryda człowieka i robota, zwalczającą przestępców. W jej rolę wcieliła się Scarlett Johansson, natomiast matkę i kreatorkę Major zagrała Juliette Binoche. Z aktorkami spotkała się Dagmara Wirpszo. Dlaczego Juliette zdecydowała się zagrać w tej produkcji? Czy według Scarlett w świecie rządzonym przez mężczyzn nie brakuje silnych kobiet? Dagmara zapytała również aktorki o ich polskie korzenie.

  Jean Reno, Sophie Marceau, Juliette Binoche i Gerard Depardieu to francuscy aktorzy, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i talentowi zyskali sławę oraz uznanie w Hollywood. O tych i innych francuskich gwiazdach powiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Juliette Binoche i Clive Owen wystąpili w komedii romantycznej. Zagrali nauczycieli akademickich, którzy spieraj się o to , co w życiu ma większe znaczenie - słowa czy obrazy? Dziennikarce Dzień Dobry TV Annie Wendzikowskiej udało się porozmawiać ze światowej sławy aktorami. Jak czują się jako "drań" i jako"zdzira"?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Robert Lewandowski - w imieniu syryjskich dzieci. Duet, między którym iskrzy - Snoop Dogg i Iza Lach o tym, jak muzyka łączy dwa światy. W programie także: zakochana para Juliette Binoche i Clive Owen. Gordon Ramsey - guru światowej kuchni idzie na ostrze z Magdą Gessler. A na koniec: Anna Mucha na czacie ! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Joannę Kulig znamy przede wszystkim z filmu „Sponsoring” Małgorzaty Szumowskiej. Zagrała tam z Juliette Binoche. Okazuje się, że to nie ostatnia gwiazda na jej koncie. W najnowszym filmie Pawła Pawlikowskiego „Kobieta z piątej dzielnicy” gra u boku hollywoodzkiego aktora Ethana Hawka. Jak wspomina współpracę z Ethanem i Pawłem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  W sobotę w Auli Politechniki Warszawskiej, już po raz czternasty, odbył się charytatywny Bal Dziennikarzy. Na imprezie, jak co roku, pojawiło się wielu znanych i cenionych przedstawicieli świata mediów. Kto zachwycił kreacją? To wie dziennikarka Ewa Wojciechowska, z którą rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także na temat najnowszego dzieła autorki głośnych „33 scen z życia” – Małgorzaty Szumowskiej. Czym tym razem zaszokuje Szumowska? Jak polska publiczność przyjmie "Sponsoring"?