„Julia”

  „Julia”

  Wczoraj, w serwisie TVN player, ukazały sie nowe odcinki „Julii”, można je obejrzeć jedynie w internecie! Jak potoczą się losy bohaterów oraz dlaczego nagrano tylko 10 odcinków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Rosnowską oraz Michała Lewandowskiego.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zabierzowie nieopodal Krakowa z aktorkami z serialu "Julia". Skąd takie podobieństwo miedzy nimi? Czy mama upomina córki na planie?

  Na swoim koncercie zatańczyła go Nelly Furtado, nauczyła się go Britney Spears, a Jay Leno wykorzystał go w swoim programie. Dziś opanował także Dzień Dobry TVN: "Gangnam Style"! Zobaczcie jak tańczyliśmy w studiu, na ulicy, na molo, na planie serialu Julia :) W naszym studiu tańczyli goście programu, a nawet prowadzący - Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit!!!

  Krakowski Rynek za sprawą aktorki Anny Dymnej zamienił się w jedną, wielką strefę kibica. Odbył się tam mecz charytatywny, w którym wzięły udział gwiazdy serialu Julia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy o sportowe emocje. Jak kibicuje Anna Dymna, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Przemysław Saleta i Sonia Bohosiewicz? Jak gwiazdy obstawiają wynik meczu Polska-Rosja? Czy Agnieszka Jastrzębska wierzy w wygraną Polaków? Co Shakira robi w Polsce? O tym Agnieszka Jastrzębska.

  Dziesięciu szczęśliwców - zwycięzców konkursu "Miłość jak w komisie" spędziło razem z bohaterami serialu "Julia" weekend pełen wrażeń i emocji. Zobacz, jakie atrakcje czekały na gości i którą cześć słonia narysowała Julia Rosnowska?

  Widzowie TVN znają Michała Lewandowskiego z serialu „Majka”, gdzie grał Adama Stankiewicza, architekta i najlepszego przyjaciela Michała Duszyńskiego. W nowej produkcji TVN „Julia” gra Maćka Janickiego. A u nas, w kawiarence TVN Cafe, Michał odpowiadał na pytania Kingi Rusin i internatów na czacie.

  Była Danutą Chojarską, Zytą Gilowską, Anną Fotygą, a nawet księdzem Rydzykiem. Teraz podbija świat telewizji w serialu "Julia". Aldona Jankowska, jak sama o sobie mówi, aktorka bardzo dramatyczna!

  Przyjaciele mówią na nią „Ziółko”. Pod płaszczykiem twardej dziewczyny ukrywa niepoprawną romantyczkę. Ile z Anity Ziółkowskiej, recepcjonistki w Klinice Piękna, ma w sobie Maja Bohosiewicz? Gościliśmy ją w studiu Dzień Dobry TVN oraz na naszym czacie.

  W serialu "Julia" gra Darka, chłopaka z małego miasteczka, lekkoducha i podrywacza, który rzadko potrafi się dostosować do sytuacji. Prywatnie Bartosz Obuchowicz jest zupełnie inny. To mąż i ojciec dwóch córek. Jedną z nich, starszą, zabrał na plan serialu "Julia". Czy odkrył w niej talent aktorski?

  Dzień na planie serialu "Julia" zaczyna się wcześnie rano - śniadaniem, po którym wszyscy idą do swoich zajęć. Co ekipa telewizyjna jada na obiad? O czym myśli na planie główna bohaterka? Ile potrafi zjeść podczas jednego dnia zdjęć?

  Zobacz, co dzieje się w życiu Julii, bohaterki serialu "Julia". Aktorzy zdradzili także dalsze losy bohaterów!

  Kilkanaście godzin dziennie, pięć dni w tygodniu - Julia Rosnowska wcielając się w rolę serialowej Julii podjęła się naprawdę ciężkiego wyzwania! Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy plan serialu i dowiedzieliśmy się jak sobie radzi?

  Od zawsze jej życie było związane z aktorstwem. Julia Rosnowska w dzieciństwie spędziła wiele czasu w teatrze. Teraz spędza go na planie serialu " Julia". Aktorkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu „Julia”. Tam zastała niezwykła sytuację: Krystiana Wieczorka w łóżku i Martę Żmudę - Trzebiatowską wziętą w obroty przez reżysera . Zobacz, jak wygląda „łóżkowy dzień” na planie serialu!

  Widzowie TVN znają Michała Lewandowskiego z serialu „Majka”, w którym grał Adama Stankiewicza. W nowym serialu „Julia” gra Maćka Janickiego. Czy różni się Michał od serialowego Maćka i czy obaj potrafią gotować?

  Na planie serialu TVN "Julia" nowe gwiazdy TVN, czyli Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski oraz Zosia Rosnowska zdradzili kilka nowych faktów o serialu. Jak Julia stała się "Julią"? Jakie przyjaźnie rozkwitły na planie serialu?

  O nowym serialu "Julia", który już od jutra zagości na antenie TVN, naszemu reporterowi Marcinowi Sawickiemu, opowiedzieli występujący w nim: Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz, Tadeusz Huk, Michał Lewandowski i Krystian Wieczorek.

  Byliśmy na planie serialu "Julia". O czym będzie ten serial? Kto w nim gra? Kim jest tytułowa Julia?