Jula

  Jula

  W najbliższą sobotę na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpi Jula. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30. Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Podróżnik Łukasz Długowski w kolejną swoją mikrowyprawę zabrał Julę. Wybrali się do Wieliczki. Jakie skarby odkryli pod ziemią? Jakie prace wykonywali?

  Na początku Jula trochę się bała i miała wątpliwości czy poradzi sobie w programie "Agent - Gwiazdy", jak zniesie rozłąkę z najbliższymi. Przełamała się! Dziś w Dzień Dobry TVN o udziale w programie powiedziała: "To co zobaczyłam, to jest zdecydowanie moje, tego nikt mi nie zabierze!". Czy podejrzewa kto jest Agentem?

  W Dzień Dobry TVN - telewizyjna premiera nowego singla Juli - "Dobrego dnia"! Nas nastroił bardzo pozytywnie, a jak Wam się podoba?

  Jula wraz z chórem Sound’n’Grace nagrali świąteczną piosenkę „Gdy Gwiazdka”. Jak im się współpracowało przy tworzeniu tego utworu? Gdzie spędzą święta i koniec tego roku?

  Wielu artystów przeprowadza się do Warszawy, ponieważ tutaj dużo się dzieje w świecie rozrywki. Nie dotyczy to jednak Julity "Juli" Fabiszewskiej, która zdecydowała się zostać w swoim rodzinnym mieście. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska wybrała się więc do Łomży, aby odwiedzić miejsca, które piosenkarka kocha. Na spacerze towarzyszył im ulubieniec fanów Julki - pies Fado :) Kasia miała okazję przyjrzeć się również pracy Juli i jej męża Marcina w studiu.

  W jutrzejszym Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer, Kasia Cichopek, Ada Fijał i Andrzej Krzywy oraz lista tematów, którym mówimy "Nie" podczas wigilijnej kolacji. Następnie powrót po latach - w przedświątecznym szaleństwie spotykamy się z szalonym Crazy Town. A na koniec nieco grzeczniejsza wokalistka: Jula o tym, dlaczego ze wszystkich miast na świecie wybrała Łomżę. Bądźcie z nami od 8.00!

  Julita Fabiszewska, znana jako Jula, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Szukając siebie". Podoba się Wam ten kawałek? Z wokalistką mogliście też porozmawiać na naszym czacie, podczas którego zdradziła, że jako dziecko chciała być nauczycielką, a jej nowy singiel usłyszymy na początku przyszłego roku.

  W środę w Dzień Dobry TVN: Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska cztery lata później - jako para powracają w kolejnej części hitu, który pokochali Polacy. Następnie na czacie i na scenie - Jula, a potem muzyczna zmiana warty - zobaczcie i posłuchajcie, jak przed Dniem Niepodległości ćwiczy Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego. A na koniec to na co długo czekaliśmy - Ania Dąbrowska nagrywa nową płytę, a my odwiedzamy ją w studiu nagrań. Bądźcie z nami 11 listopada o 8.00!

  Jula razem z mężem przez prawie pół roku podróżowała po Stanach Zjednoczonych. Wrócili dwa tygodnie temu. To była podróż prywatna, ale znaleźli też czas, by czerpać muzyczne inspiracje z kraju, który jest kolebką muzyki popularnej. W TVN Cafe Jula opowiedziała Kindze Rusin, co oprócz wspomnień przywiozła z USA.

  Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Jula spodziewa się dziecka. Znajomi zaczęli dzwonić do jej męża z gratulacjami! Jednak to dziecko to nowa płyta „180 stopni”. Co zmieniło się w muzyce i życiu Juli? O tym wokalistka w TVN Cafe przy śniadaniu z Dorotą Wellman.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: Pan od seksu, czyli prof. Zbigniew Lew Starowicz o sobie, tylko u nas: szczery i otwarty James Blunt. Ponadto: Michel Moran i Jakub Porada o tym, jak poznać dobrą restaurację, kiedy jesteśmy w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Ponadto: Jula o najnowszym, muzycznym dziecku. Spotykamy się w niedzielę o 8:30. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Bartek Węglarczyk.

  W te wakacje roszady wśród prowadzących. W niedzielę będziecie mieli okazję zobaczyć, jak współgra ze sobą duet - Dorota Wellman i Bartek Węglarczyk. Zaczynamy od 8:30! A w programie: Jacek Bilczyński, Łukasz Jemioł, Joanna Jabłczyńska, Dorota Wellman w pracowni mistrza Rafała Olbińskiego, Piotr Głowacki, Mikołaj Roznerski, Roman Paszke, relacja z otwarcia restauracji Basi Ritz, Jula na czacie, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Karolina Wajda, Michel Moran oraz Kuba Porada.

  Kim są "Milenialsi"? Czym dzisiejsi 20 latkowi różnią się od swoich przodków? Czy da się scharakteryzować, jednym kluczem, całe pokolenie? O dzieciach sukcesu, egoistach i hedonistach czyli o tzw. "Pokoleniu Milenium" rozmawialiśmy z Miłoszem Brzezińskim, Julą i Zuzanną Bijoch

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jula wykonała swój utwór "Ślad". Czy powtórzy spektakularny sukces "Za każdym razem"?

  Dzięki Internetowi, utalentowane wokalnie osoby, nie muszą już liczyć na pomoc wytwórni muzycznych. Wystarczy, że pokażą się w sieci. Tak zrobili nasi goście i teraz są jednymi z najczęściej wyszukiwanych wokalistek w Internecie. Na naszej kanapie w Dzień Dobry TVN zasiadły: Natalia Szroeder, Jula i Patty i opowiedziały o swojej karierze w Internecie.