jude law

    jude law

    Jude Law nie słynie ze stałości uczuć. Z kim oficjalnie się spotykał? Ile ma dzieci? Jedną z partnerek aktora była Sienna Miller. Kiedy się poznali? W jakich okolicznościach dowiedziała się, że Law ją zdradza? O skomplikowanym życiu uczuciowym aktora mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

    Jude Law to jeden z bardziej popularnych aktorów brytyjskich. Na ekrany kin wszedł właśnie najnowszy film Guya Ritchiego - Król Artur: Legenda miecza, w którym wciela się on w rolę rządnego władzy Vortigerna. W rozmowie z Anią Wendzikowską aktor zdradził m.in. czy jest zdolny do ogromnych poświęceń dla osiągnięcia wymarzonego celu i jak to jest, w ciągu jednego roku, być królem i papieżem!

    "Geniusz" to oparta na faktach opowieść o znanym amerykańskim pisarzu Thomasie Wolfe i redaktorze jego książki Maxwellu Perkinsie. Tematem filmu są spory bohaterów, i a także rodząca się miedzy nimi szczera przyjaźń. W rolach głównych zobaczymy Colina Firtha i Jude Law. O współpracy nad filmem, trudach zawodu oraz o znaczeniu literatury w ich prywatnym życiu aktorzy rozmawiali z dziennikarką Dzień Dobry Wakacje Anną Wendzikowską.