Jodie Foster

    Jodie Foster - reżyserka, aktorka i producentka - dostała Honorową Złotą Palmę podczas 74. festiwalu w Cannes. To jedna z najbardziej prestiżowych w branży filmowej imprez na świecie. Jej tegoroczna, 74. edycja, rozpoczęła się we wtorek 6 lipca.

    Daniel Jacob Dali. Jego projekty spodobały się samej Paris Hilton. Ubiera też Naomi Campbell, Jodie Foster i Laetitię Castę. Spotkał eis z już nieżyjącą Joan Rivers. Co ma wspólnego z hiszpańskim dworem? Jak się zaczęła się jego przygoda z projektowaniem? W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem i opowiedział o wielkim świecie mody! Jaka jest Paris Hilton i czy lepiej wybrać się z nią do kina, czy na imprezę?

    Tej nocy w USA rozdawano Złote Globy, nagrodę Stowarzyszenia Zagranicznych Dziennikarzy rezydujących w Hollywood. W tej grupie znajduje się Polka Jolanta Czaderska-Hayek. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Annę Wendzikowską, która kilka niedwo wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Czy Złote Globy to taki przedsmak Oscarów? Czy Ania Wendzikowska widziała wszystkie filmy, które otrzymały Złote Globy? Co powiedziała Jodie Foster, gdy odbierała nagrodę?