Jamie Foxx

    Jamie Foxx

    Podobno Katie Holmes spotyka się z aktorem Jamiem Foxxem. Jakie inne plotki dotyczące aktorki pojawiły się w mediach? Co wiadomo o życiu prywatnym jej nowego partnera? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

    Cameron Diaz i Jamie Foxx spotkali się na planie ostatni raz 15 lat temu. Teraz ponownie zagrali razem w musicalu "Annie". Dlaczego Cameron przeraża śpiewanie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z hollywoodzkimi aktorami. Co ich w filmie rozczarowało? Jak w tym roku spędzają święta?

    Na ekrany wchodzi nowa adaptacja musicalu "Annie" z Cameron Diaz i Jamie Foxxem w rolach głównych. W tytułową postać wcieliło się złote dziecko Hollywood - Quvenzhane Wallis. Czy granie jest dla niej większym wyzwaniem niż udzielanie wywiadów? Czy ma już gotowe odpowiedzi dla dziennikarzy? Czy przez częste granie w filmach czuje, że ograbiono ją z dzieciństwa? Z młodą aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Na planie "Django" jego córka patrzyła na krew tryskającą strumieniami. Czy także ją zabrał na plan "Spider - Mana 2"? Z Jamiem Foxxem oraz z Danem DeHaanem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Ile jest w filmie efektów specjalnych, a ile prawdziwej gry aktorskiej?