jak pomagać

    jak pomagać

    Daniel Omielańczuk to nie tylko znany zawodnik MMA, ale też kochający ojciec. Wraz z żoną gotowi są na wszystko, by pomóc chorej córeczce. Pola i jej siostra bliźniaczka urodziły się we wrześniu 2018 r. w 30 tygodniu ciąży - przerwanej nagle ze względu na zagrożenie zamartwicą. Kilkuletnia dziewczynka przeszła bardzo wiele operacji, a rehabilitacja jest niezwykle kosztowna.

    Tegorocznym laureatem konkursu Dobroczyńca Roku 2015 został Partner Fundacji TVN "nie jesteś sam". Kto nim jest? Za co konkretnie firma została wyróżniona? Na gali wręczenia nagród obecna była dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jakie firma ma plany na najbliższe miesiące? Czy ma zamiar zawalczyć o tytuł Dobroczyńcy Roku również i w przyszłym roku?

    "Szaleńcy Pana Boga" autorstwa ks. Kazimierza Sowy to relacja z jego misji po czterech kontynentach: Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Oceanii. Duchowny przedstawia w niej losy księży i sióstr zakonnych, którzy wyjechali, by pomagać innym. Czy w obcym miejscu zdarzyło im się kiedyś narazić życie? W studiu Dzień Dobry TVN Kazimierz Sowa przytoczył też kilka niezwykłych historii, które przytrafiły się mu właśnie podczas misji. Z kolei „Jak robić dobrze” to opowieść o tym, jak Szymon Hołownia odkrył Afrykę, bowiem dziennikarz również od jakiegoś czasu także jeździ na misje. Efektem czego są również jego fundacje. Dlaczego Szymon pomaga dzieciom akurat w Afryce?