hollywoodzki film

    "Miłość i grom" (ang. Love and Thunder) jest kolejną odsłoną przygód superbohatera inspirowanych mitologią nordycką. To także czwarta część produkcji w reżyserii Taika Waititiego, opartej na komiksach wydawnictwa Marvel.

    Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

    „Shan Chi i legenda dziesięciu pierścieni” to pierwszy film z uniwersum Marvela, w którym w superbohatera wciela się aktor azjatyckiego pochodzenia. Anna Wendzikowska przy okazji rozmowy z odtwórcą głównej roli Simu Liu, zdradziła, czy Hollywood jest gotowe na różnorodność.

    Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Ewą Minge we Wrocławiu na planie hollywoodzkiej produkcji. W filmie "Dolina bogów" zagrają takie gwiazdy jak: Josh Hartnett, John Malkovich, Berenice Marlohe. Projektantka w filmie Lecha Majewskiego będzie odpowiedzialana za kostiumy. Co przekonało ją do tej współpracy? I czy gwiazdom podobają się kreacje zaprojektowane przez Ewę Minge?