hobbit

  hobbit

  Idealną formą ucieczki przed miejskim życiem jest Domek Hobbita - nietypowe lokum, które stale utrzymuje się w trendach architektonicznych. Maja Popielarska przedstawia w programie HGTV "Nowa Maja w ogrodzie" urokliwą aranżację pana Janusza.

  Ken Stott to szkocki aktor, który w filmowej trylogii Hobbit zagrał krasnoluda Balina. Jakiej sztuczki użyto, by Ken i inni aktorzy, którzy wcielali się w postacie krasnoludów wydawali się mali? Czy ludzie go rozpoznają? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Zagrał króla krasnoludów w "Hobbicie" Thorina Dębową Tarczę, za co fani Tokliena go pokochali. Dlaczego Richard Armitage chętniej gra bohaterów tragicznych? Dlaczego lubi smutne wiersze i muzykę, a nie lubi bajek? Czy wierzy w szczęśliwe zakończenia? Czy wie, dlaczego tak bardzo podoba się kobietom? Z brytyjskim aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na ekrany kin weszła niedawno trzecia część "Hobbita" Petera Jackosona. Czy trzecia część "Bitwa pięciu armii" powtórzy sukces poprzedniczek? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem, który zagrał Bilbo Bagginsa. Jak "Hobbit" zmienił jego życie? Czy teraz dostaje więcej propozycji zawodowych? Czy jest teraz częściej rozpoznawany na ulicy? Czy Martin Freeman nawiązał jakieś przyjaźnie na planie "Hobbita"? Czy będzie tęsknić za Bilbo Bagginsem?

  Luke Evans ma talent i urodę. Powoli staje się ulubieńcem Hollywood. Zagrał w Szybkich i wściekłych i Draculi. Teraz promuje trzecią część Hobbita. Działania postaci granej w tym ostatnim filmie są kształtowane przez miłość do dzieci - co kieruje jego działaniami w prawdziwym życiu? Czy kocha aktorstwo? Czy ma charakter przywódcy? Co wie o Polsce? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Czy miłość musi boleć, ile czasu zajmuje transformacja w elfa i o co najczęściej pytają ich dziennikarze? Zobaczcie co Orlando Bloom, Evangeline Lilly i Lee Pace zdradzili Annie Wendzikowskiej.

  Pod koniec grudnia wejdzie do polskich kin film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska spotkała się z aktorami odgrywającymi główne roli w produkcji. Kto - oprócz Orlando Blooma - był zachwycony urodą Ani? Czy po trzecim dniu wywiadów mają już gotowy zestaw odpowiedzi? Co odpowiedzieli na inne pytania? Dowiecie się w sobotę w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami o 8:30!

  Krzysztof Szczepański to Polak, który tworzył animacje do filmu "Hobbit". Jak pracuje się przy filmowej produkcji wszech czasów? Czy Peter Jackson jest wybredny? Co trzeba zrobić, by osiągnąć taki sukces, jaki osiągnął Pan Krzysztof? Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu opowiedział o odpowiedzialności oraz olbrzymim budżecie filmu "Hobbit".

  Utalentowany, przystojny i bardzo wysoki. Richardowi Armitage udział w trylogii Petera Jacksona zapewni karierę w świecie filmu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z aktorem. Jak przebiegała praca na planie, którym aktorom zazdrościł i dlaczego niektóre elfy mdlały z gorąca? Skąd pochodzi drugie imię Richarda?

  Już jutro na ekrany kin wchodzi druga część "Hobbita". Czy kolejna część przygód kompanii Thorina i Bilbo Bagginsa jest lepsza pod pierwszej? Zobaczcie czego Ania Wendzikowska dowiedziała się od aktorów i twórców filmu. Kto chciał być elfem, a kto krasnoludem?

  Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!

  Evangeline Lilly to piękna Elfka z filmu "Hobbit 2". Dla niej reżyser zmienił scenariusz filmu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką. Jak Peter Jackson złamał jej serce i jak dużo musiała trenować do roli?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem odtwórcą głównej roli w "Hobbicie". Rozmawiali o rodzinie, planach na przyszłość, podejmowaniu decyzji i familijnym kinie.

  Hobbit to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Z okazji światowej premiery tej produkcji, Anna Wendzikowska spotkała się z jej "najładniejszym elementem" Richardem Armitagem. Czy długo wahał się zanim przyjął rolę Thorina? Ile czasu spędził w Nowej Zelandii pracując przy filmie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Ianem McKellenem znanym z roli Gandalfa we "Władcy Pierścieni". Aktor powraca w wyczekiwanym "Hobbicie". Dlaczego nie odmówił zagrania tej roli, co skłoniło go do założenia koszulki z kontrowersyjnym napisem i dlaczego napis doczekał się przeróbki?