hipnotyzer

  hipnotyzer

  Telewizja TVN pracuje nad nowym formatem, który polegać będzie na scenicznym wykorzystaniu hipnozy. Jednym z głównych postaci show będzie zawodowy hipnotyzer Artur Makieła. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział nam o swojej pracy i samym programie. Czy udział w takim show i seansie hipnotycznym może komuś zaszkodzić? Czy są ludzie, którzy nie są podatni na hipnozę? Co można zrobić pod jej wpływem? Co się czuje po wybudzeniu z hipnozy?

  Kim jest Artur Makieła? Reżyser Wojciech Iwański mówi o nim, że to wielki mag i hipnotyzer sceniczny. A co Artur Makieła mówi sam o sobie? Na czym polega jego praca? Czego doświadczają zahipnotyzowane osoby? Czy każdy może zostać hipnotyzerem? Zapraszamy Was do świata hipnozy! - Szykujemy po raz pierwszy w Polsce program rozrywkowy, w którym uczestnicy będą w stanie hipnozy i w stanie hipnozy będą się bawili - mówił w Dzień Dobry TVN Wojciech Iwański. Jakie zadania do wykonania dostaną uczestnicy tego nowego programu?

  Michał Cieślakowski prowadzi ekspresowe kursy hipnozy. Czy to trudna sztuka? Każdy może się tego nauczyć? Co trzeba wiedzieć, by skutecznie hipnotyzować? Reporterka Dzień Dobry TVN był świadkiem szkolenia pani Izy, która ma nadzieję, że po kursie już nigdy nie będzie miała problemów z namówieniem męża do wyniesienia śmieci ;)

  Hipnoza jest to metoda manipulacji ludzką psychiką. Metoda ta bywa również wykorzystywana do celów procesowych. Czy polskie prawo pozwala przesłuchiwać świadka będącego pod wpływem hipnozy, zwłaszcza, że w stanie uśpienia nie kontrolujemy swoich wypowiedzi? I jakie ryzyko niesie ze sobą hipnoza?

  Sean Michael Andrews to najszybszy hipnotyzer świata, który potrafi zmienić stan świadomości innych w kilka sekund. Czy da się zahipnotyzować każdego człowieka? Czy seans hipnotyczny jest skuteczny w próbie rzucenia palenia? Sean przyłożył palce do czoła Anny i... Zobaczcie, czy udało mu się wprowadzić w stan hipnozy naszą nową prowadzącą?

  Ponoć dzięki niej możemy rzucić palenie, pozbyć się lęku przed egzaminem, napadów agresji, fobii lub traumy. Czy hipnoza jest bezpieczna? Kto szczególnie podatny jest na hipnozę? Czy za pomocą hipnozy można wyleczyć medyczne schorzenie? Gościem Dzień Dobry TVN był hipnoterapeuta Lech Dębski.