ginekologia plastyczna

    Każda kobieta chciałaby czerpać radość i przyjemność z seksu. Niestety czasem zdarza się, że osiągnięcie orgazmu podczas stosunku seksualnego jest praktycznie niemożliwe. Na szczęście, dzięki niektórym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej można sprawić, że jakość życia seksualnego znacznie się poprawi. Jednym z nich jest tzw. zastrzyk orgazmu. Na czym polega i kiedy się go wykonuje? Na ten temat rozmawialiśmy z dr. Tomaszem Bastą, ekspertem w dziedzinie ginekologii plastycznej i estetycznej.

    Chirurgia ginekologiczna polecana jest już nie tylko kobietom po porodach. Na zabiegi coraz częściej decydują się panie z wrodzonymi defektami anatomii. To dla nich szansa na poprawę wyglądu i funkcji okolic intymnych, a tym samym komfortu życia seksualnego.

    Powrót do formy sprzed ciąży wymaga czasu i wysiłku. Niestety praktyka pokazuje, że dieta i ćwiczenia czasami nie przynoszą zamierzonego skutku, nawet po wielu miesiącach. W takim przypadku pomocne mogą być zabiegi Mommy Makeover. Na czym polegają? Kiedy można je zrobić?

    W Indiach, w ciągu godziny gwałci się średnio trzy kobiety. Anna Dereszowska w dokumencie TVN Style „Trzy na godzinę” dotarła do w bestialsko zgwałconych dziewczynek. Bohaterki materiału przyjechały do Polski, by poddać sie operacji plastyki ścian pochwy. Zabieg przeprowadził dr Andrzej Barwijuk, ginekolog plastyk, którego zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN. Na czym polegał ginekologiczny zabieg? Czy operacja się udała? Jakie są rokowania? Czy dziewczynki kiedykolwiek będą mogły urodzić dziecko?